Kolejne przetasowania w miejskich spółkach

  • 1.03.2018, 11:34
Kolejne przetasowania w miejskich spółkach
Waldemar Czarnecki został nowym prezesem Zakładu Gospodarki Ciepłowniczej. Wcześniej pełnił funkcję dyrektora ds. technicznej w spółce. Decyzję o powołaniu Waldemara Czarneckiego z dniem 1 marca, podjęła Rada Nadzorcza po złożeniu 28 lutego rezygnacji przez Błażeja Spychalskiego. Błażej Spychalski, został powołany 1 marca na stanowisko prezesa Zakładu Gospodarki Wodno-Kanalizacyjnej.

- Te zmiany kadrowe zapewniają ciągłość przeprowadzanych zmian w zakresie gospodarki wodnej, ciepłowniczej i energetycznej w naszym mieście. Pan Błażej Spychalski zrealizował praktycznie wszystkie zadania, które przed nim postawiłem, m.in. został złożony wniosek o dotacje unijną czy rozbudowana sieć ciepłownicza. Stworzył precyzyjną strategię działań zmierzających do poprawy jakości powietrza. Powołany na prezesa dotychczasowy dyrektor ds. technicznych, Pan Waldemar Czarnecki jest gwarancją, że te wszystkie działania będą kontynuowane. Natomiast Pan Spychalski będzie zajmował się koordynacją dużego projektu „Gmina samowystarczalna energetycznie”. Ponadto jako głównym zadaniem będzie zabezpieczenie mieszkańców naszego miasta we własną wodę, co uniezależni nas od cen Łodzi - komentuje zmiany prezydent Marcin Witko

 

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ad 8
Ad 8 1.03.2018, 17:38
dawni nie dawni mało ważne... ktoś tam pracuje i jakoś to leci. prezes cz. zwolniony w sieradzu za pis i za pis przyjęty w tomaszowie. paranoja normalnie. nie ma ludzi w miescie zeby objąć stanowisko i tworzyc grupe fachowców w naszym miescie którzy palcą podatki i sa jego mieszkańcami. lepiej nabijac kase spadochronom.
Ad 6
Ad 6 1.03.2018, 16:47
Kolejny fachowiec nie z tomaszowa?!
Co tam za ludzie pracuja ze ciagle im podkladaja przywiezionych... widocznie wsrod zalogi same slabe politycznie osoby.
teżciekawski...
teżciekawski... 1.03.2018, 17:08
nie wszyscy przywiezieni. Jest tam kilku lokalnych dobrze podpartych apolitycznie za poprzedniej prezydentury. A reszta z paroma związkami to maj 2000. Nie do ruszenia.
teżciekawski...
teżciekawski... 1.03.2018, 16:19
Waldemar Czarnecki został nowym prezesem Zakładu Gospodarki Ciepłowniczej. Wcześniej pełnił funkcję dyrektora ds. technicznej w spółce (na ulicy Technicznej czy Wierzbowej?).
A co robił w tym czasie (wcześniej) Jacek Wawrzyniak (Z-ca Prezesa Zarządu - Dyrektor ds.Technicznych?) szukaj: www.zgc.com.
Płaciło się chyba dla dwóch zastępców.

A ten gość znad Zgłowiączki to zdolny gość i dobrze zapowiadający się koordynator. Ma gość fart w życiu. Do wszystkiego w Tomaszowie się nadaje; chałupę już ma, ciepło ma, posadki jakie chce ma, kasę ma. Tylko prawdziwego zdrowia życzyć. I nie zazdrościć.
Wkrótce podwyżki cen ciepła. Ale to wyłącznie wina URE. Obniżka prezydencka jest już byłą.
Placebo
Placebo 1.03.2018, 14:49
Panie redaktorze a kim jest Pan Czarnecki?! Może warto by na łamach opisać "osiągnięcia" rodem z sieradza i przybliżyć nieco sylwetkę osoby która jak to mawia Pan Prezydent będzie zarządzać jedną ze strategicznych spółek miasta.
...)
...) 1.03.2018, 14:08
czy odwoływani prezesi dostają jakieś odprawy??
Ja
Ja 1.03.2018, 15:22
Nie
rwd
rwd 1.03.2018, 13:20
Socjalizm kwitnie nie tylko w PRL.
hmh
hmh 1.03.2018, 12:06
Musi mieć chłopak dobre plecy skoro go wybrali a widać żę ma 30-35 lat.

Pozostałe