Nie ma problemu?

  • 28.02.2018, 15:22
Nie ma problemu?
Tomaszowscy kierowcy parkują gdzie chcą, jak chcą i kiedy chcą. Nie oglądają się na świeżo wyremontowane chodniki. Cieżarówki rozjeżdżają i niszczą to, na co wydajemy nasze wspólne publiczne pieniądze. Ulica Mościckiego jest świeżo po remoncie. Cała inwestcyja kosztowała kilkadziesiąt milionów złotych. Szybko nie uda się jej powtórzyć, więc trzeba dbać o to, co posiadamy. Obrazek, jaki pokazał dzisiaj prezydent Marcin Witko na swoim profilu na Fecebooku nie należy wcale do wyjątkowych. Podobne widzimy każdego dnia. Nic więc dziwnego, że wielu tomaszowian nie widzi tutaj żadnego problemu

 

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

...)
...) 2.03.2018, 09:49
do Pana Wiktora Tomaszewskiego jak Pan myśli... jaka była przyczyna, że kierowca tego ciężarowego samochodu w ten sposób zaparkował?..przyczyna prozaicznie prosta facet nie zna przepisów o ruchu drogowym!! powinien być skasowany za
1 parkowanie samochodu ciężarowego na chodniku
2 tarasowanie przejścia pieszym
2przejechanie ciągłej linii
jakby odrobinę pomyślał tylko odrobinę to jadąc od strony św Antoniego zatrzymałby się na swoim pasie ruchu szybko załatwił sprawę i odjechał.. pewnie nikt nie zwróciłby uwagi a tak za swoją nieudolność powinien ponieść konsekwencje i tyle w temacie nic kompletnie nie usprawiedliwia tego kierowcy
kolo
kolo 1.03.2018, 14:31
przepisy są po to żeby je przestrzegać a kto tego nie robi powinien ponieść konsekwencje ma m dość wycierania komuś karoserii kurtką w okolicach poczty!! tam powinien mieć służbę strażnik miejski
Maja
Maja 1.03.2018, 12:24
No Warszawska to jest jakaś kpina, wszystko pozwężane, brak w 21 wieku alejek dla rowerzystów a o miejscach parkingowych gdzie ludzie mają sklepy nie wspomnę, a na co komu trawniki? skoro większość jest porozjeżdżana i wygląda jak jedno wielkie błoto, przykład przy barze żółty lotos
Co sie dziwisz?
Co sie dziwisz? 1.03.2018, 14:01
Przecież ul. Warszawska to droga wojewódzka, a w województwie (w Sejmiku) władzę ma PO i to oni odpowiadają za remont tej drogi. Spodziewałaś się po nich czegoś mądrzejszego?
marek
marek 1.03.2018, 13:54
Póki co to sklepów na Warszawskiej jak na lekarstwo
wkurzony
wkurzony 1.03.2018, 12:58
Te trawniki na Warszawskiej to grają ludziom nieżle na nerwach. Pytam na co pisowcom były te trawniki??? Oj rozliczymy już was niebawem!!!
spokojny
spokojny 1.03.2018, 14:05
Wybaczam ci twój tok myślenia, bo zawsze to czynię wobec ameb tudzież innych jamochłonów. Tak dla wyjaśnienia: pisowcy nie mieli w temacie przebudowy Warszawskiej nic do gadania, gdyż jest ona częścią drogi wojewódzkiej. Jak sama nazwa wskazuje, za drogi wojewódzkie odpowiada wladza wojewódzka (w tym przypadku Sejmik Województwa Łódzkiego), a tam rządzi PO, a nie PiS. Wiem, że w swej bezmózgiej wściekłości i tak tego nie zrozumiesz, ale przeczytać komentarz mądrzejszego z pewnością ci nie zaszkodzi.
marek
marek 1.03.2018, 13:49
czy tobie musi wszystko kojarzyc sie z PiSem, wybierz sie moze do psychologa, do psychiatry, badz po ludzku do przyjaciela i pogadaj, wykrzycz sie walnij glową w mur, moze ci przejdzie. Tylko nie chodz do lasu krzyczec bo tam zwierzyna, niech zarzywa spokoju
lxx
lxx 1.03.2018, 11:39
do xmen: zgadzam się z Twoją tezą. Osoba odpowiedzialna za projektowanie ulic, rond i całej infrastruktury drogowej w TM powinna zmienić zawód. Wg filozofii tejże osoby ronda mają spowalniać a nie upłynniać ruch dlatego mamy "mikro-ronda" zamiast rond (skrzyżowanie E.Orzeszkowej i Legionów, a miejsca nie brakuje). Jaki był cel zwężania ulicy Warszawskiej? Na co komu "pasy zieleni" skoro drzewa i tak są w polu chodnika (warszawska od Dzieci Polskich do Szerokiej)
Iga
Iga 1.03.2018, 10:56
Najpierw proszę zbudować normalne drogi , zatoczki i parkingi a potem dopiero kablować i pokazywać palcem na kierowcę który musi dojechać i rozładować towar Panie Prezydencie. Nie zachowywać się jak w przedszkolu, dorośli jesteśmy. Warszawska też wyremontowana i inne ulice a jak wyglądają ? Obraz nędzy i rozpaczy. Pobojowiska. Kto odbiera takie fuszerki ? Pod budynek Urzędu Miasta też pewnie dojeżdżają dostawcy i stają na zakazie. Pracownicy starostwa i miasta latają w godzinach pracy w swoich prywatnych sprawach. Nie ? Ależ Tak. Zacznijmy pilnować swojego podwórka. Tak łatwo osadzać nam innych !!! Nauki kościelne widzę daleko w polu. Pozdrawiam.
Lynott
Lynott 1.03.2018, 09:02
[email protected]
kto to jest tłuman i jak on wygląda.....opiszmożliwie najkrócej
fctm
fctm 2.03.2018, 12:00
Tuman- potocznie: człowiek tępy, ciężko myślący.
Tomaszowianin
Tomaszowianin 1.03.2018, 07:54
Wszyscy jedziecie po prezydencie... Najlepiej tomaszowskim kierowcom to po 5 pasów dać i wjazd bezpośrednio do szkół i kościołów, bo gdyby tylko mogli to by wjechali. Parkują gdzie chcą i jak chcą. Sypał bym mandaty i miasto by zarobiło i może kogoś by to rozumu nauczyło. A ciężarówkę koleś ze zdjęcia mógł zostawić na ulicy, włączyć awaryjne i wyładować, przecież nie stałby tam wieczność, nie usiał niszczyć chodnika. A co do autobusów, to faktyczni niektórzy kierowcy tych pojazdów mogliby trochę też się zastanowić, ale ten typ tak ma, nie tylko w Tomaszowie, bo spotkałem się już z taką jazdą w Wawie, Krakowie i Łodzi (jak tam mieszkałem) - można im zwrócić uwagę.
fctm2
fctm2 1.03.2018, 07:41
Temat wywołany , kłócą się ( o bezsensowne rzeczy) tłumany ;-)
moherek77
moherek77 1.03.2018, 06:35
To ja się pytam gdzie jest SM ? Bo w Tomaszowie jest to niestety codzienność I komu podlegaSM ? A problem z parkowanie niestety istnieje To nie auto osobowe. Taka jego praca i do sklepu nie wjedzie
fctm
fctm 1.03.2018, 07:39
sprawdzają czy 80 letnia babcia pali w piecu godnie z zaleceniami ;-)
Kierowca
Kierowca 1.03.2018, 00:09
A gdzie miał stanąć się rozładować??!! Może z pod lidla z paletą na plecach miał lecieć? Brak pojęcia... gratuluję rozumu i osobie piszącej ten artykuł i Panu prezydentowi za wspaniałe zdjęcie...
snarki
snarki 28.02.2018, 18:19
DWa pytania:
1.skad wiadaomo że to tomaszwoski kierowca?
2.jak miał dojechać do pkt z dostawą, bo jak rozumiem na kawę do koleżanki nie przyjechał.
tomaszowianka
tomaszowianka 28.02.2018, 18:02
Też chyba zacznę strzelać fotki bo mnie wkurza bezmyślność parkujacych- nie tylko dostawczych ale osobowych w szczególności
jam
jam 28.02.2018, 17:57
Po co te emocje. Za około 2 lata i tak rozkopią skrzyżowanie Antoniego-Mościckiego (do tej kamienicy inwestycja nie sięgnie). PGE zleciło wykonanie projektu ułożenia tam kabla, proces inwestycyjny trwa około 2-3 lat, więc rozkopią.
xmen
xmen 28.02.2018, 17:23
Jeszcze Panie Marcinie porobię Panu zdjęcia jak to tomaszowska komunikacja rujnuje ulice jeżdżąc nowymi hybrydami, ale nie tylko po krawężnikach. Zacznijmy oceniać znając sytuację ;-) Ulice, ronda, zatoczki, parkingi projektują ,,kosmici,, niestety.
Fanki
Fanki 28.02.2018, 17:22
Pl,Kościuszki również świeżo po remacie i straż miejska nie widzi problemu w parkujych samochodach na płycie chodnikowej po stronie gdzie znajduje sie biblioteka młodzieżowa , Parokrotnie zgłaszane i nic nie zrobione .
snarki
snarki 28.02.2018, 18:22
jakby SM chciała zrobić porządek i przynieść krocie do budżetu, to wystarczy żeby przyłozyli się wystawiania mandatów wszystkim tym wypasionym furom, które parkują na chodniku po stronie Panoramy i do Bombonierki, bo przecież waściciel takiego auta nie może ruszyć dupy i zaparkowac trochę dalej, bo zmarznie jak bedzie leciał na siłkę...
Szopka
Szopka 28.02.2018, 16:08
Potrzeba było Fecebooka żeby ogłosić światu tą nowinę.A przecież po sąsiedzku swój urząd ma Straż Miejska.Mogli ukarać kierowcę mandatem i po sprawie.
xmen
xmen 28.02.2018, 15:37
Jak ma dojechać z towarem ? A Panie Marcinie, widzi Pan rozjechane ulice Tomaszowa przez TIRy ? Może tak obwodnica zamiast Areny Lodowej ?
ja
ja 28.02.2018, 20:29
To może sobie Pan sprawdzi ile kosztuje wybudowanie takiej obwodnicy nakjpierw. Za to byś postawił 10 Aren Lodowych./

Pozostałe