Studniówka - nie wkopcie się!

  • 13.09.2012, 18:33
  • Mariusz Strzępek
Studniówka - nie wkopcie się!
Maturę zdaje się raz w życiu (przynajmniej z założenia). Zanim jednak trzecioklasiści poczują przedegzaminowy stres, chcą się wyszaleć i pobawić w gronie szkolnych przyjaciół. Idealną okazją do tego jest studniówka - pierwszy w życiu tak poważny bal i jedno z ważniejszych szkolnych wspomnień.

Tradycją stało się już to, że przyszłym maturzystom podczas zabawy towarzyszą kamery i aparaty fotograficzne. Mają uchronić cenne wspomnienia od upływu czasu i stworzyć pamiątkę na lata. Jednak najbardziej udaną studniówkę potrafi zepsuć nieudany film, oddający nie to, co w imprezie było oryginalne i warte zapamiętania, a to, co było oklepane, standardowe i nudne.

Wrzesień to dla maturzystów gorący okres. Po ostatnich spokojnych wakacjach w swoim życiu (bez wyników matur, rekrutacji, sesji poprawkowych pieszczotliwie określanych mianem "kampanii wrześniowej") powracają do szkół, spotykają się ze znajomymi i zaczynają snuć plany na najbliższe miesiące. W napięty harmonogram ostatnich 18-tek, sprawdzianów i korepetycji, warto wpleść też refleksję nad studniówkowym filmem. Dobrze, by wspólnie w klasowym gronie zastanowić się nad tym, czego od filmu oczekujemy, czy mamy konkretny pomysł czy też stawiamy na kreatywność innych. Warto także zorientować się, czy szkoła nie zadbała już o rejestrację tego ważnego wydarzenia i czy warunki zaproponowane przez osoby do tego wybrane nam odpowiadają. Pytanie bowiem, czy decydujemy się i zgadzamy na potencjalnie 3 minuty z naszym udziałem w postaci kilkusekundowych migawek, czy też wybieramy 90 minut dobrej zabawy z naszą klasą w roli głównej.

Gdy już rozwiane zostaną wszystkie wątpliwości, pozostaje tylko znalezienie odpowiedniej firmy, która spełni oczekiwania maturzystów, jednocześnie nie rujnując portfeli ich rodziców.

Mamy nadzieję, że ten krótki spot pomoże Wam, drodzy Rodzice i szanowni Maturzyści w dokonaniu właściwych wyborów. Takich, które sprawią, że Wasze wspomnienia nigdy nie wyblakną.

 

Szukajcie nas na:
www.blankstudio.pl
oraz lajkujcie na facebooku BlankStudio


Zespół Blank Studio.

 

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wodzu
Wodzu 18.09.2012, 21:30
Pragnę zauważyć, że jest to spot przygotowany na okoliczność studniówek, na co wskazuje w szczególności tytuł na pudełku z płytą. Nie ma sensu tłumaczyć Panu, Panie obserwator, zasad dotyczących targetowania reklamy. Więc odpowiadając, zacny Obserwatorze: nie. Nie wszystko. Tylko to, czego klient sobie w takim nastroju zażyczy.
Obserwator
Obserwator 16.09.2012, 20:56
Czy wszystko musi być w mrocznym albo gangsterskim nastroju robione??Śluby też będą tak nakręcane...?No chyba że tylko pogrzeby..
Judyta
Judyta 16.09.2012, 11:46
Widziałam ich filmy, podobały mi się . Czekam na więcej.
Jw
Jw 14.09.2012, 22:11
Pozwoliłem sobie po tak ciekawym artykule wejść na stronę autorów.Po pierwsze rozczarowanie bo jakości tam żadnej,zdjęcie które robiliście na placu kościuszki przez prawie godzine fatalne(wiecie które)Długa wyboista droga przed Wami.Szkoda bo myślałem że ktoś ruszy skostniały tomaszowski rynek ślubno-okolicznościowy.
lolka
lolka 14.09.2012, 09:36
kiedy to było:D :/

Pozostałe