Tomasz Adamek wciąż wspiera tomaszowską firmę

  • 26.06.2012, 22:13
Tomasz Adamek wciąż wspiera tomaszowską firmę
W ubiegłym tygodniu tomaszowska firma Las Vegas Power Energy Drink przedłużyła kontrakt z jednym z najlepszych polskich bokserów, Tomaszem Adamkiem. Wizerunek pięściarza od roku wspiera marketingowo tę markę energetyków. W tym czasie pojawił się on nie tylko na opakowaniach, plakatach i bilbordach ale wystąpił również w telewizyjnym klipie reklamowym, inspirowanym klimatem serii filmów z Sylwestrem Stallone, zatytułowanych „Rocky”.

- Przewidujemy kolejne działania promocyjne z udziałem naszego mistrza - mówi prezes firmy Las Vegas, Agata Moraczewska - Wolska. - Zamierzamy między innymi wyprodukować kolejny spot oraz zlecić jego emisję w wiodących stacjach telewizyjnych w Polsce.

 

Prezes podkreśla, że nazwisko i twarz Tomasza Adamka rozpoznawalne są na całym świecie i to nie tylko w środowisku fanów sportu. - W ciągu roku udało nam się zwiększyć sprzedaż. Rozszerzyliśmy także portfolio o napoje izotoniczne i witaminowe. 

 

Dzięki współpracy z producentem energetycznych drinków, znany bokser, odwiedza także Tomaszów Mazowiecki. W ubiegłym roku był gościem RKS Lechia, którego strategicznym sponsorem jest właśnie Las Vegas Power Energy Drink.

 

Pięściarz swoim nazwiskiem wspierał także powstanie przy Lechii szkółki bokserskiej, która ma kontynuować tradycje tego sportu w naszym mieście. To właśnie w Tomaszowie swoją karierę rozpoczynał Mistrz Olimpijski i wielokrotny Mistrz Polski, Jan Szczepański.

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kibic
kibic 27.06.2012, 20:23
No i gitara ;)
gąsior
gąsior 27.06.2012, 19:17
chyba odwrotnie
Markus
Markus 27.06.2012, 09:57
Szybko podpiszcie ze Szpilką kontrakt a nie z nim. Co jest wart w wadze ciezkiej pokazal w walce z Kliczką.
Póki jeszcze Szpila nie jest mistrzem świata i jest tani.

Pozostałe