Ewa radzi: A we włosach kwiaty

  • 25.06.2012, 10:56
  • Mariusz Strzępek
Ewa radzi: A we włosach kwiaty
Właśnie rozpoczęło się kalendarzowe i astronomiczne lato. Synoptycy twierdzą, że w tym roku będzie ono wyjątkowo słoneczne i tylko czasem niebo przesłaniać będą deszczowe chmury. Wygląda na to, że pogoda dopisze nowożeńcom, czego im z całego serca życzymy.

 

 

- Pogoda jest jednym z elementów, jaki powinna brać pod uwagę panna młoda przy dobrze fryzury na ten jedyny i najszczęśliwszy dzień życia - mówi stylistka Ewa Radziewicz. - Słoneczne dni pozwalają na wykorzystanie wszystkich atutów lata. Szczególnie polecałabym fryzury, w które będzie można upiąć naturalne kwiaty. Ich odpowiedni dobór, skomponowany z suknią, uczynić może pannę młodą jeszcze bardziej dziewczęcą, podkreślając jej delikatność.

 

Kwiaty we włosach panny młodej są obowiązującym trendem trwającego sezonu ślubno - weselnego. Są one polecane przez większość znanych stylistów i kreatorów mody.  Co ważne, dopinać je można w  luźne upięcia , koki, rozpuszczone  fale jak i wkomponowywać w loki.

 

- Kwiaty mogą ale ni muszą być białe - dodaje stylistka. - Ich barwę można dobrać by harmonizowała z suknią, cerą, kolorem włosów i makijażem. Może to być jeden duży kwiat, albo kilka mniejszych. Mamy więc sporą różnorodność i duży wybór.

 

Poza kwiatami, zamiast tradycyjnego welonu ślubnego, można również wplatać we włosy tiul, dopinać białe piórka, perełki i inne oryginalne dodatki, które w efekcie budują romantyczny i niezapomniany wizerunek panny młodej. 

 

Ponadto kwiaty pięknie komponują się w sesji fotograficznej w plenerze, na które dzisiaj decyduje się większość par.

 

- Plenery zastępują popularne do niedawna studyjne sesje zdjęciowe - mówi fotograf Sebastian Podkuliński. - Mają one o wiele bardziej indywidualny charakter niż te pozowane z użyciem tła lub studyjnych rekwizytów. Nie bez znaczenia jest także naturalne światło, które można wykorzystać dla jak najlepszego efektu.

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe