Sprawdzą czy masz bilet

  • 17.05.2012, 11:59
  • Mariusz Strzępek
Sprawdzą czy masz bilet
Miejski Zakład Komunikacji rozstrzygnął niedawno przetarg na kontrolę biletów w należących do niego autobusach. Wygrała go łódzka firma Arsen sp. z o.o. W przetargu wzięły udział trzy podmioty. Oferty dwóch nich zostały odrzucone. 15 maja podpisano umowę na świadczenie usług.

 

Oferta Agencji Ochrony Osób i Mienia „Reflex” z Radomia nie wniosła w terminie wymagano w przetargu wadium. Dlatego też Komisja wykluczyła przedsiębiorcę z postępowania i odrzuciła jego ofertę.

 

Po wezwaniu do uzupełnienia, odrzucono także ofertę toruńskiej firmy ASPEKT s.c. Mimo złożonych wyjaśnień uznano, że jest ona niezgodna ze specyfikacją istotnych warunków zamówienia oraz, że nie można zmieniać warunków cenowych w trakcie badania ofert.

 

Ostatecznie wyłoniono spółkę Arsen i to ona będzie kontrolować bilety w tomaszowskich „emzetkach”. Podstawowym kryterium wyboru była cena usługi w formie ryczałtu za wykonie minimum 600 kontroli miesięcznie oraz wysokość prowizji od wyegzekwowanych wpływów z nałożonych opłat dodatkowych, których egzekucją będzie się również zajmować łódzka firma.  

 

Arsen obecnie poszukuje pracowników, którzy już wkrótce powinni pojawić się w autobusach.

 

Obecnie czeka na rozstrzygnięcie przetarg na 1100 m3 oleju napędowego dla Miejskiego Zakładu Komunikacji.

 

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

jo
jo 19.05.2012, 14:20
do 3: W UK ? Wszędzie tak jest w większych miastach Polski. U nas to zasicanek i zasciankowo się jeszcze mysli. Lepiej okrasc miasto bo szkoda 2,4
19.05.2012, 09:42
1 to masz sie czym chwalic . pewnie KANARY nie potrzebne lepiej jezdzic na gape a pózniej płakac ze bilety podnoszą ???? Mądre podejscie, to proponuje wsiasc do PKS czy do TAXI i pojechac na gape ??????? a moze wziasc przykład z UK wszyscy wsiadają 1 drzwiami i pokazują od razu bilet kierowcy jak nie to wypad , albo kupujesz.
anonim
anonim 19.05.2012, 06:36
polecam słownik ortograficzny i coś na wytrzeźwienie ;)
po co
po co 18.05.2012, 22:28
po co komu te kanary jak i tak nikt nie placi mandatow przychodzi upomnienie pozniej straze sadem a pozniej co zapominaje ja mam mandaty z przed kilku lat od kanarow i nic jzu nie przychodzi co innego jak od policij bo wtedy prubuje cos ganiac

Pozostałe