Rodzinny narkotyczny biznes

  • 22.02.2018, 15:57
  • Komenda Powiatowa Policji
Rodzinny narkotyczny biznes
Policjanci zatrzymali ojca i syna, zajmujących się uprawą i posiadaniem narkotyków. W mieszkaniu "seniora" była uprawa roślin odurzających a w miejscu zamieszkania młodszego zabezpieczono marihuanę, amfetaminę i haszysz. Obaj usłyszeli zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

 

21 lutego 2018 roku policjanci pojawili się przed jedną z posesji przy ulicy Kołłątaja w Tomaszowie Mazowieckim. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że może znajdować się tam uprawa konopi indyjskich. Podjęta obserwacja szybko przyniosła potwierdzenie przypuszczeń stróżów prawa.

 

Z posesji wyszedł mężczyzna, którego policjanci wylegitymowali. Od 28-latka czuć było charakterystyczną woń marihuany. Dlatego też postanowili sprawdzić mieszkanie które opuścił. Zastali w nim jego ojca  oraz odnaleźli uprawę marihuany. Policjanci zabezpieczyli tam również specjalistyczną aparaturę wykorzystywaną do prowadzenia uprawy.

 

Łącznie funkcjonariusze odnaleźli 16 doniczek, w których posadzone były konopie oraz susz ukryty w pudełkach. Po wykonanych na ulicy Kołłątaja czynnościach, policjanci pojechali do miejsca zamieszkania 28-latka, gdzie zabezpieczyli marihuanę, amfetaminę oraz haszysz. Łączna waga suszu to ponad 769 gramów. Podejrzani usłyszeli zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie i uprawę środków odurzających grozi do 3 lat więzienia.

Komenda Powiatowa Policji
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tomaszowianin
Tomaszowianin 27.02.2018, 00:49
Macie jeszcze jednego na P.Kościuszki

Pozostałe