Spotkanie z Elżbietą Zielińską i Łukaszem Rzepeckim, posłami na Sejm RP Klubu Kukiz'15

  • 18.02.2018, 19:55
  • Joanna Sztymelska
Spotkanie z Elżbietą Zielińską i Łukaszem Rzepeckim, posłami na Sejm RP Klubu Kukiz'15
W sobotę, 17 lutego 2018 roku, w Tomaszowie Mazowieckim odbyło się spotkanie z posłami na Sejm RP z Klubu Kukiz15: Elżbietą Zielińską i Łukaszem Rzepeckim. W spotkaniu uczestniczyli nie tylko mieszkańcy Tomaszowa Mazowieckiego, ale też specjalnie z Opoczna przyjechali, by wziąć udział w spotkaniu z posłami.


- Wsłuchujemy się w głos każdego mieszkańca, każdego obywatela. Chcemy iść do tych wyborów jak najbardziej szeroko, ale pod tym względem obywatelskim. Chcemy iść z każdym mieszkańcem, dla którego najważniejszy jest człowiek, dla którego najważniejsza jest pomoc drogiemu człowiekowi i dla którego najważniejsze jest to, żeby tutaj, czy w Tomaszowie, czy w Opocznie, czy w Piotrkowie, czy w Radomsku, w Skierniewicach czy w Rawie, działo się jeszcze lepiej, bo zawsze może dziać się lepiej. Do tego wszyscy dążymy razem z Pawłem Kukizem, z Ruchem Kukiz15 i walczymy o to, by w Sejmie i w samorządzie nasza reprezentacja była jak najliczniejsza. Jesteśmy bardzo merytorycznym Klubem i z jedną z tych merytorycznych, bardzo merytorycznych posłanek mamy okazje się spotkać, porozmawiać i też zadać pytania, bo musze powiedzieć państwu, że z Elą Zielińską znamy się bardzo dobrze i mg e powiedzieć z czystym sumieniem, że jest to bardzo pracowita posłanka i jedna z lepszych w naszym Klubie i bardzo mi miło, jako współgospodarzowi, bo drugim współgospodarzem jest pan Jerzy Niemczyk, który tutaj również współodpowiada za przygotowanie tego spotkania. Miło nam, że pani poseł w to sobotnie ppołudnie znalazła czas - powiedział Łukasz Rzepecki.


 

Bardzo krótko posłowie powiedzieli o sobie i oddali głos publiczności, która zadawała pytania. Prosto po spotkaniu w Tomaszowie posłowie pojechali do Piotrkowa Trybunalskiego, gdzie o godzinie 19.00 odbyło się kolejne spotkanie z mieszkańcami Piotrkowa Trybunalskiego.

 

W naszym mieście przy ulicy św. Antoniego znajduje się Biuro Poselskie Łukasz Rzepeckiego, które prowadzone jest przez dyrektora Marcina Cabana i czynne jest w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 9.00 - 17.00.


Joanna Sztymelska

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe