Niby proste pytanie

  • 16.02.2018, 23:04
Niby proste pytanie
Być może będą w stanie pomóc mi czytelnicy portalu NaszTomaszow.pl. Mam pewien nietypowy problem. Otóż od jakiegoś czasu mieszkam w Tomaszowie Mazowieckim. Pracuję przede wszystkim w domu, ale zdarza się, że muszę spotkać się z partnerami biznesowymi. Miło byłoby zaprosić moich gości gdzieś na obiad albo kolację. I tu pojawia się problem. Nie bardzo wiem dokąd można pójść. Czy jest w Tomaszowie jakaś restauracja, serwująca dania z jednej strony smaczne, ale też podane w sposób estetyczny. Chodzi mi o miejsce, które nie będzie przypominało baru szybkiej obsługi, gdzie poza tym, że można spożyć posiłek, to dodatkowo jeszcze spokojnie porozmawiać. A może chociaż jakieś miejsce, gdzie można zjeść dobry rodzinny obiad?

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Artur
Artur 18.02.2018, 15:32
Ja bym polecił Bistro Bajgiel przy Browarnej. Pozdrawiam.
Ewa Sputowska
Ewa Sputowska 17.02.2018, 23:20
Polecam Advenę na ul. Grota Roweckiego.
Hmm,
Hmm, 18.02.2018, 15:46
chyba koleżanka nie wie, co to jest spotkanie i obiad biznesowy...
Advenę???
Advenę??? 18.02.2018, 09:08
Na spotkanie biznesowe? A to paradne, żeby samemu nosić sobie i partnerowi biznesowemu talerze z jedzeniem, bo właściciel tej pseudo restauracji wymyślił sobie taki właśnie model obsługi. To nic, że personel w tym czasie stoi za ladą i z nudów podpiera boki. Wg właściciela nie może podać posiłku do stołu, aby konsument mógł się czuć jak w prawdziwej restauracji, bo to jest taka "inna odmiana restauracji" :)))
Ona
Ona 17.02.2018, 13:50
Człowiek zadał normalne pytanie A tu bura.....
Przyznam że również lubię się czasem wybrać do dobrej restauracji i zjeść coś smacznego w estetycznym miejscu. Nie wiem czy w Tomaszowie jest coś ciekawego. Alchemik taki sobie Adveny nie znam.
Polecam za to Spałę. Restauracja hotelu Prezydent(za Pilicą). Bardzo klimatyczne miejsce jak dla mnie A jedzenie jak wszędzie, ceny dość wysokie. No cóż.....nie ma jak u mamy
ja
ja 17.02.2018, 08:30
no - ciekawe pytanie
powracający
powracający 17.02.2018, 08:09
Advena
Edek
Edek 17.02.2018, 07:51
w Tomaszowie nie ma tego czego byś oczekiwała,jest kilka lokali ale mam pewne zastrzeżenia i nie polecę
multi99
multi99 17.02.2018, 12:33
Skoro jest PAN KONESEREM restauracji TO Proponuje Panu Warszawskie lokale rodziny Geslerowów bo i Magda Gesler ma restauracje FUKIER na Starówce i tak samo jej szwagier Gesler ma lokal na Krakowskim Przedmieściu lub ATELIER Wojciecha Modesta Amaro . skoro wybrzydza Pan Tomasowskimi lokalami ... To zobaczy Pan jakie tam są CENY ale obsługa porównywalna do naszych lokali .....
17.02.2018, 01:52
Naucz się gotować. W małym mieście jest więcej normalności niż ekstrawagancji.

Pozostałe