Maraton na Dzień Kobiet Zumba ® Fitness & Salsation ®

  • 16.02.2018, 11:28
Maraton na Dzień Kobiet Zumba ® Fitness & Salsation ®
Maraton na Dzień Kobiet Zumba ® Fitness & Salsation ® odbędzie się 3 marca 2018 roku od godz. 16:00 w hali budowlanki. Pierwszy taki event w Polsce !

Serdecznie zapraszamy na maraton taneczno-fitnessowy na Dzień Kobiet z Zumba ® Fitness & Salsation ® organizowany przez "ZOla" Aleksandra Kołkiewicz - Szkoła Tańca i Ruchu.

To będzie niezwykły maraton, gdyż instruktorami prowadzącymi będą mężczyźni. Jedni z najlepszych licencjonowanych instruktorów Zumba®Fitness oraz Salsation®. Będą to Damian Jabłoński, Maciej Sarnat oraz Jacek Pachnowski.

Dodatkowo z racji tego, iż jest to maraton na Dzień Kobiet powstaną specjalne stoiska "Firma jest kobietą". Na stoiskach będą prezentować się kobiety, które prowadzą swoje działalności - są znane, cenione i bardzo dobrze prosperujące.
Nie zabraknie niespodzianek od sponsorów i nie tylko ;)

Wychodząc również na przeciw młodym mamusiom, które chciałyby spędzić czas z Nami na maratonie, a nie mają z kim zostawić dzieci zostały zorganizowane atrakcje dla dzieci - przez czas maratonu dzieci zabawiać będzie Akademia Ciastka oraz animator - ZA DARMO ! :)

Opłata jest jedynie za osobę dorosłą (cena poniżej) - dzieci wchodzą za darmo! Jednakże bezwzględnie obowiązują zapisy dzieci.

Najważniejsze informację:

Maraton odbędzie się 3.marca 2018 r. od godz.16:00 do 19:00 w hali budowlanki ul.Farbiarska 20.

Zapisy:
- osobiście u Aleksandry Kołkiewicz
- telefonicznie - 501-472-913
- mailowo - [email protected]
- FaceBook 

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe