Koncert Walentynkowy "Barwy miłości"

  • 12.02.2018, 23:59
  • Joanna Sztymelska
Koncert Walentynkowy "Barwy miłości"
Przed nami Walentynki – święto zakochanych i wspaniała okazja, by razem z ukochaną osobą spędzić romantyczny wieczór czy obdarować się nawzajem upominkami. I choć do 14 lutego jest jeszcze czas, atmosferę Walentynek czuć jednak już od dawna, i to nie tylko za sprawą przepełnionych czerwonymi serduszkami wystaw sklepowych. Od kilku dni są przecież organizowane imprezy, których tematem przewodnim jest Dzień Zakochanych.

 

W niedzielę, 11 lutego 2018 roku, w kinie Włókniarz w Tomaszowie Mazowieckim odbył się Koncert Walentynkowy, zatytułowany "Blaski miłości". Organizatorem koncertu było Powiatowe Centrum Animacji Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim. Wystąpiła Formacja Rewiowa "Step by Step" działająca od roku w PCAS i Koło Wokalne Łukasza Borońskiego. Grupę tworzą tancerze i wokaliści: Klaudia Kosik, Katarzyna Szuba, Dominika Kubiak, Jakub Wolak. Wystąpili też: Kamila Kamocka, Adam Wiączek i gościnnie Ryszard Szymański - akordeonista.


Za scenariusz, reżyserię i choreografię odpowiedzialna była Ewelina Grzelka,  za oprawę techniczną - Joanna Seliga i Jakub Wolak, nagłośnienie - Grzegorz Przedbora, a oświetlenie: Filip Wroniszewski.
Wszystkie wokalistki i prowadzącą ubrała firma Elit Look Ilony Galińskiej.

 


Każda osoba, która kupiła bilet na koncert, brała udział w losowaniu nagród, których fundatorami byli: Radio FaMa, Pub Duet, Zajazd Spalski, ETM Zorba, Pizzeria Fiero, Bistro Bajgiel, Restauracja Alchemik i Studio Fotograficzne Kierebińscy. Nagrodami były m. in. zaproszenia na romantyczne kolacje w wymienionych restauracjach i profesjonalne sesje fotograficzne.

 

 


Na zakończenie występu, z racji tego, że Fundacja Rewiowa Step by Step i Powiatowe Centrum Animacji Społecznej świętowały pierwszą rocznicę swojej  działalności, wszyscy uczestnicy spotkania walentynkowego zostali poczęstowani pysznym tortem urodzinowym. Elżbieta Łojszczyk - dyrektor Powiatowego Centrum Animacji Społecznej podziękowała wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego wspaniałego widowiska.

 

Joanna Sztymelska

Zdjęcia (16)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe