Randka w ciemno w Galerii Tomaszów

  • 11.02.2018, 11:23
  • Joanna Sztymelska
Randka w ciemno w Galerii Tomaszów
W sobotę, 10 lutego 2018 roku, dla mieszkańców naszego miasta z okazji Walentynek Galeria Tomaszów zorganizowała "Randkę w ciemno". Każdy chętny miał możliwość zgłosić się wcześniej, by wziąć udział w podobnym do telewizyjnego konkursie "Randka w ciemno".

 

Ponadto  organizowane były konkursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych na układanie puzzli. Również wiele konkursów było  dla par, które miały możliwość sprawdzić czy dobrze się znają i czy wiele wie jedna osoba o drugiej. Były pytania o ulubiony film drugiej osoby, ulubioną potrawę, kolor, piosenkę, potrawę, zupę i wiele innych pytań. Nieważne czy odpowiedzi padały zgodne z prawdą czy nie, każdy uczestnik wygrywał atrakcyjne nagrody, dzięki którym można było miło i przyjemnie spędzić dalej czas. Były to bilety do kina, zaproszenie na "Prawdziwe lody", a żadne dziecko nie wyszło z Galerii bez poczęstowania sie pysznymi czekoladkami.

 


Każdy, kto w sobotę przyszedł do Galerii robić zakupy miał możliwość w miłej atmosferze, przy dobrej muzyce, wziąć udział w konkursie. Świetny pomysł i wspaniała sobotnia rozrywka dla mieszkańców naszego miasta.

 


 

Joanna Sztymelska

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe