Dyrektorzy bez zarzutu

  • 18.08.2011, 08:27
  • Mariusz Strzępek
Dyrektorzy bez zarzutu
Zarząd Powiatu Tomaszowskiego podjął decyzję o przedłużeniu powierzania stanowiska dyrektorom trzech tomaszowskich szkół ponadgimnazjalnych. W tym roku wygasły kadencje pani Magdaleny Fałek z Zespołu Szkół Ponadgimnazjelnych numer 6, Cezarego Żegoty z Liceum Ogólnokształcącego numer 3, pani Ewie Męcinie z Liceum Ogólnokształcącego numer 1. Cała trójka dyrektorów pełnić będzie swoje obowiązki przez kolejne pięć lat, do 31 sierpnia 2016 roku. - Obecni dyrektorzy wywiązują się ze swoich obowiązków bez zarzutu - komentuje decyzję Zarządu starosta Piotr Kagankiewicz. - Nie było więc potrzeby, by dokonywać jakichkolwiek zmian.

 

 

 

 

 

 

 

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Robert
Robert 18.08.2011, 14:03
to jest właśnie tomaszów układy i układziki. A na temat żenujących wypowiedzi pana starosty to już sie nie wypowiem ... w ZSP1 o ile mi wiadomo pan Ryszard R jest nadal dyrektorem.
tofik
tofik 18.08.2011, 12:20
Co za zbieg okoliczności- Fałek -dyrektorka szkoły gdzie pracuje pani naczelnik, pan Żegota przypadkiem z PO, Pani Męcina dobra koleżanka pani naczelnik ( jak by co zawsze można zostać vice w I LO), to pewnie wszystko tzw. zbieg okoliczności.....

Pozostałe