Lekkie przetasowanie

  • 6.02.2018, 17:30
Lekkie przetasowanie
W związku z odwołaniem z funkcji prezesa Zarządu spółki Tomaszowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Wioletty Magin, Rada Nadzorcza powołała nowego prezesa, którym została Maria Chilińska. Prezydent Marcin Witko, będzie również rekomendował Radzie Nadzorczej oddelegowanie z Urzędu merytorycznego pracownika specjalizującego się w zarządzaniu nieruchomościami. W wyniku złożenia rezygnacji z funkcji prezesa Marii Chilińskiej w Zakładzie Gospodarki Wodno-Kanalizacyjnej został jednoosobowy zarząd. Tomasz Wenecki nadal pełni funkcje wiceprezesa. Wioletta Magin została natomiast powołana na funkcję wiceprezesa Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego, którą pełniła przed powołaniem do TTBS. Zarówno Wioletta Magin jak i Maria Chilińska nie otrzymają odpraw z tytułu rezygnacji i odwołania z pełnionych funkcji.

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

R
R 7.02.2018, 23:51
Jak mnie wkurza to gadanie, że tylko Tomaszowianie mogą pracować w Tomaszowie. Ilu z Was pracuje/pracowało w Łodzi czy Warszawie? Ilu członków Waszych rodzin??? Idąc Waszym durnym sposobem myślenia tam też powinni pracować tylko łodzianie/warszawiacy. Myślenie Kalego - jak Kali pracuje poza TM to dobrze, jak inni pracują na podwórku Kalego to źle. Poza tym mieliście już u steru ludzi z Tomaszowa - pierwszy lepszy przykład: MZK - 20 lat rządził „ekspert” z Tomaszowa. I co? Nic. Złomowisko gratów z całej Europy. Tymczasem 3 lata obecnej ekipy to nowe auta, nowa zajezdnia, tablice informacyjne na mieście, nowy rozkład jazdy. Można? Można.
Oczywiście - jeśli ktoś się nie sprawdził to powinien ponieść konsekwencje. Nie ma tu dyskusji.
Apeluję tylko aby chwalić to co dobre a ganić co złe i nie lansować lokalnego nacjonalizmu „Tomaszów dla Tomaszowian”. Brać po prostu dobrych, którzy chcą dla tego miasta pracować.
slawek
slawek 8.02.2018, 10:33
bardzo serdecznie przepraszam, że w poprzednim wpisie nie wymieniłem najważniejszej (chyba) inwestycji wykonanej w ostatnich 4 latach tj.: Najnowocześniejszej (tak jak rozkłady jazdy autobusów) ZAJEZDNI/garaży MZK.
R
R 8.02.2018, 10:54
Czyli lepiej było nic nie robić, tak? To chcesz powiedzieć? Wtedy powiedziałbyś, że nic nie robią. Czyli zawsze będzie źle.
slawek
slawek 8.02.2018, 08:54
Matko Boska!!! ależ to jest WSPANIAŁY WYNIK. Przez prawie 4 lata kupić za pieniądze z unii (tej znienawidzonej przez pis) nowe auta hybrydowe (gwałtownie zmniejszył się w mieście smog do +1600%), no i to NAJWAŻNIEJSZE - NOWY, NOWIUŚKI ROZKŁAD JAZDY autobusów i to tylko w 4 lata. Zapomniałeś o Torze Lodowym (kredyt za który te wredne przeciwniki pis będą musieli spłacić - no bo przecież nie TY drogi R). WSPANIAŁY WYNIK. Jest jeszcze jeden WSPANIAŁY SUKCES - to PŁATNA KARTA TOMASZOWIANINA dla tomaszowianina. Jako obywatel RP dowód osobisty dostajemy za darmo, a jako rodowici tomaszowiania za kartę tomaszowianina musimy zapłacić i jeszcze udowodnić urzędnikowi, że tu mieszkam i tu płacę podatki (wystarczy chyba podać NIP??). Najważniejsze, że się mówi, że sie myśli tylko i wyłącznie o Tomaszowie.
Ajdejano
Ajdejano 7.02.2018, 21:49
Do wpisu ( niemego):
wie Pan: mam szereg innych, ważniejszych spraw do załatwienia. Nie chciało mi się do tego tematu przypiąć.
Zwłaszcza, że oczywiście - jest Pan ściśle powiązany z tzw. "służbami". Wy - po-wcy, zawsze lubiliście te służby i teraz też je lubicie.
I dlatego, olewam ten temat. Jednak kiedyś do niego wrócę. Ogólnie - żenada.
Ajdejano
Ajdejano 7.02.2018, 18:35
Oczywiście - nie zapytam, w oparciu o jaki przepis został ten mój wpis nr 25 "zmodernizowany" - bo przecież nic Pan nie musi wyjaśniać. Ale, jak będę miał chwilę czasu - to do tego dotrę.
Ajdejano
Ajdejano 7.02.2018, 16:07
Do wpisu nr 9: Pan Redaktor nie napisze żadnego komentarza, ponieważ Pan Redaktor też jest z lokalnej samorządowej kliki, tylko nie z PiS, a z PO. Pan redaktor doskonale wie, że nie warto zaczynać otwartej wojny z PiS-iokami, bo wiadomo, że mohery już za kilka miesięcy znów dadzą miażdżącą przewagę tym PiS-iorom i po raz kolejny trzeba się będzie przytulić do tych wrednych moherowych wybrańców.
Innym i bardziej atrakcyjnym, przytulającym się do moherowych pisiaków, są buraki z psl.
Mam nadzieję, że po ostatnich (od dwóch lat) sondażach - to buractwo wreszcie zniknie z horyzontu samorządowego i parlamentarnego.

Mistrzu spod wpisu nr 9: kumaj trochę bardziej ten otaczający Cię świat.
obserwator
obserwator 7.02.2018, 14:47
Polityka to jest nurkowanie w szambie na zlecenie. nie wazne czy sie ma predyspozycje na prezesa , ważne aby był Swój człowiek...
czyt
czyt 7.02.2018, 14:52
Politykę uważa się za drugi najstarszy zawód świata. Doszedłem do wniosku, że jest bardzo podobny do pierwszego.
Niezadowolony.
Niezadowolony. 7.02.2018, 14:20
Czy to lekkie przetasowanie obejmie również zarząd areny lodowej? Tam to jest porażka...
tomek
tomek 7.02.2018, 14:05
Już niebawem pierdyknie piedestał , okaze sie ze nikt nanim nie stał....
prezes
prezes 7.02.2018, 12:43
Jak tak sprawnie policzono odsetki za zwłokę w opłacani czynszu w okresie ostatnich 10 lat, to równie łatwo i szybko powinni policzyć odsetki od ryczałtowych nadpłat, lokatorów za wodę, CO i ścieki .Kiedy rozliczenie za 2017 rok trafi do lokatorów???
6.02.2018, 23:24
Czyli mieliby ludzie z Tomaszowa pracować w miejskich spółkach? I wtedy nie byłoby kolesiostwa?;-)
Ja
Ja 6.02.2018, 19:13
Ale pierdzielicie :) Widać boli PO, ze kto inny działać potrafi:) Każdy kto miał styczność z Magin wie, ze to jest kompetentna osoba. Zabrakło jej empatii, która ma Pani Chilinska. Teraz przynajmniej widać prace w tych spółkach. Może sobie odpowiedzcie na pytanie, kto ten burdel w ttbs zrobił co? Sam się zrobił?
slawek
slawek 6.02.2018, 20:38
ta "kompetentna osoba" została odwołana przez radę nadzorczą (która nie jest z PO). Za swoje kompetencje??
I w nagrodę przeniósł ja
I w nagrodę przeniósł ja 6.02.2018, 22:49
do innej spółki ...by i j rozłożyła... BRAWO!!! Ot posunięcia godne super gospodarza !!!
rwd
rwd 6.02.2018, 18:33
Ze stołka na stołek. Jak za PRL. Niestety nic się nie zmieniło.
Bo cały pis
Bo cały pis 6.02.2018, 20:05
to PRL nr II...
W. S.
W. S. 6.02.2018, 18:26
Uwaga! Spodziewajmy się odsetek za używanie wody. Dobrze, że niebawem wybory.
slawek
slawek 6.02.2018, 17:48
na "mur/beton" teraz w MZK albo do "darmowych" biletów będzie doliczony VAT albo na "darmowych" biletach na dole maczkiem będzie informacja, że "darmowe" bilety już nie są "darmowe". A do wpisu nr 9. - pełna zgoda, aż się prosi żeby powstał felieton: stołki...srołki....itp. część II.
Obywatel p
Obywatel p 6.02.2018, 16:03
A może Pan Redaktor napisze na ten temat felieton? Stołki... srołki... itp.
Temat idealny... chyba, że obawia się Pan reakcji prezydenta.
Lekkie przetasowanie?? Zmiany dotyczą zarządów niemal wszystkich spółek miejskich. To jest kpina a mieszkańcy powinni wiedzieć co jest tego powodem.
Obywatel bp
Obywatel bp 6.02.2018, 22:43
a Pani Kamila Stachecka napisała na facebooku - szkoda ze większość zdolnych po maturze wyjedzie z TM ? Kamilo a dlaczego ? czy dlatego , że stanowiska obejmują znajomi , rodzina i osoby z dobrą legitymacją ? no sorry zapomniałem o dożywotniej należności i dziedziczeniu
slawek
slawek 6.02.2018, 14:01
W tym całym zamieszaniu, najgorsze jest to, że są tacy tomaszowiacy, którym się to PODOBA. A podobno to za rządów poprzedników było KOLESIOSTWO. WIWAT MISIEWICZE!!!!
Nie
Nie 6.02.2018, 14:26
wiesz, że każda partia to powiązania i układy. Od lat mamy do czynienia z tą patologią. Zdelegalizować!
XYZ
XYZ 6.02.2018, 13:50
Czyli wymiana stołków a nie "przetasowanie". Czyli nie można pozbyć się pani prezes z Tomaszowa , my nie mamy swoich wykształconych ludzi tylko trzeba trzymać coś co nie jest chciane gdzieś indziej...
xmen
xmen 6.02.2018, 13:47
Paranoja i kpina z mieszkańców trwa w najlepsze.
6.02.2018, 23:20
Dlaczego?
#
# 6.02.2018, 12:15
Roszady w spółkach miejskich w skrócie (na szczycie).
Z Zakładu Gospodarki Wodno-Kanalizacyjnej odchodzi Pani Maria Chilińska i przechodzi do Tomaszowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego.
Z Tomaszowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego odchodzi Pani Wioletta Magin i przechodzi do Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego jako wiceprezes.
that's the question
that's the question 6.02.2018, 12:09
A poznańska pyra gdzie idzie ???
N
N 6.02.2018, 11:47
Zmiana pozorna a nieudolne zarządzanie rozchodzi się jak pleśń w piwnicy gdy gospodarz trzyma plony ale nie zagląda do nich.

Pozostałe