×

Więcej za ciepło

  • 6.02.2018, 09:13
  • Mariusz Strzępek
Więcej za ciepło
Od 1 lutego zdrożała energia cieplna dostarczana przez tomaszowski Zakład Gospodarki Ciepłowniczej. O zmianie cen wcześniej poinformowano odbiorców. Prezes ZGC Błażej Spychalski podkreśla, że zmiany odwlekano tak długo, jak się tylko dało, by nie były one w tym sezonie grzewczym, zbyt dotkliwe dla mieszkańców miasta. Głównym powodem zmian taryf był wzrost cen węgla, który zasila kotły ciepłowni. Tym samym zapłacimy średnio o ok. 6,4 proc. więcej. Podwyżka została uzgodniona z Urzędem Regulacji Energetyki.

 

Mariusz Strzępek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

daga
daga 7.02.2018, 18:38
Jedna spółdzielnia i jedni lokatorzy (osiedle niebrów)otwierają okna bo jest im za gorąco ciepło wypuszczają a drudzy (osiedle Hubala)siedzą w kocach i marzną a czynsz jest taki sam już od lat siedzimy w zimnych mieszkaniach , jak tylko trochę podkręcimy musimy dopłacać,to jest chore jak tak można
sara
sara 11.02.2018, 13:00
masz rację , odkręcam tylko tam gdzie śpi dziecko , czyli w małym pokoju . A lokatorzy na niebrowie otwierają okna bo jest im za gorąco , my oszczędzamy i marzniemy . Dobrze ,że zima łagodna. Jednak za ciepło l płacimy jednakowo . To jest chore masz rację i nic z tym my zwykli śmiertelnicy spółdzielni nie możemy zrobić bo " państwo " pracujący tam a właściwie spacerujący i robiący zakupy w trakcie pracy w biedronce nic konkretnego nie powiedzą bo co ich to obchodzi. Odwalą 8 godz, kasę wezmą i na tym koniec.
Podwyzka uzgodniona z... .
Podwyzka uzgodniona z... . 6.02.2018, 14:21
A Z SUWERENEM TEŻ JĄ KTOŚ UZGODNIŁ ???
Edek
Edek 6.02.2018, 10:09
przecież nie palicie węglem tylko miałem i nadal nas trujecie
janeck
janeck 6.02.2018, 22:57
A miał, to czym niby jest, jak nie węglem?

Pozostałe