Białe szaleństwo na zimowisku Hufca Inowłódz

  • 4.02.2018, 00:04
Białe szaleństwo na zimowisku Hufca Inowłódz
I nie chodzi tu o szaleństwo białego serka tylko o kochaną zimę, kochaną, bo rozpieszcza nas śniegiem i temperaturą, bo czy +2 st. C można nazwać zimnem, kiedy wokół biało a do tego pod nartami znikają kolejne kilometry? .

Sobota była jednym z najintensywniejszych dni na naszym zimowisku. Rano pojechaliśmy na narty, trzeba pochwalić, że z pierwotnej grupy 25 początkujących została grupka 15 osób, który jeszcze w niedzielę skorzystają z pomocy instruktora, reszta szaleje zjeżdżając już po trasach średnio trudnych i trudnych. Starałam się ich złapać w kadr na stoku, ale to tak, jakbym chciała złapać jedną iskrę spośród wielu lecących z ogniska... Spróbujcie sami, wstawiam próbkę kilku zdjęć szukajcie swoich znajomych…


Po południu za to czekała nas niesamowite wydarzenie, okazało się, że w Muszynie odbywa się mecz siatkówki kobiet pomiędzy „Chemik Police” a „Polski Cukier Muszynianka” to górna „półka” Ligi Kobiet, a właściciel naszego ośrodka zaprosił nas na to wydarzenie. Poszliśmy cała grupą i dopingowaliśmy dziewczyny do grania.


Jasne nie obyło się bez pytań typu: ”Która drużyna to Polska”, „Kogo druhna obstawia, że wygra” ale werble i bębny mocno podnosiły emocje spotkania, do tego jeden z „naszych” złapał piłkę rzuconą na trybuny i wygrał gadżety „Muszynianki”.


Po kolacji spotkaliśmy się przy ogniu świec i śpiewaliśmy piosenki przy gitarach. Jedna z naszych druhen w tym dniu otrzymała Przyrzeczenie Harcerskie. Gosiu, witaj w naszym gronie. Gratulujemy.
Znowu północ a ja stukam w klawiaturę, jednak emocje dzisiejszego dnia były tak mocne, że na korytarzu słychać jeszcze głosy niewyżytych uczestników i „ćśiiii” kadry


Dobranoc, mam nadzieję, że niedługo już wszyscy posną.
Z pozdrowieniami od Nas z
Zimowiska
AKW

 

 

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

on@
[email protected] 4.02.2018, 21:59
Pozdro dla Januszka

Pozostałe