×

Tomaszowscy policjanci zatrzymali oszusta

  • 2.02.2018, 11:55
  • Komenda Powiatowa Policji
Tomaszowscy policjanci zatrzymali oszusta
Do 8 lat więzienia grozi 40-latkowi, który w całej Polsce wyłudzał pieniądze na internetowym portalu społecznościowym. Oszukał prawdopodobnie kilkadziesiąt osób. Mężczyzna został zatrzymany w mieszkaniu w Tomaszowie Mazowieckim przez funkcjonariuszy z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją KPP w Tomaszowie Maz.

 

40 latek na portalu społecznościowym. oferował obuwie po bardzo atrakcyjnych cenach. Żądał płatności z góry, ale nie wysyłał towaru . Do Tomaszowskiej policji zgłosiła się pokrzywdzona, która powiadomiła, że 3 listopada zakupiła obuwie za 100 złotych i pomimo wpłacenia pieniędzy butów nie otrzymała, a ze sprzedającym „urwał” się kontakt. Jak się okazało to zgłoszenie było wierzchołkiem góry lodowej.

Policjanci zbierając w tej sprawie materiał dowodowy, ustalili, że podejrzewany miał kilka rachunków bankowych, korzystał z różnych komputerów, tylko na jednym z rachunków przeprowadził 44 transakcje z których się nie wywiązał. Zatrzymany trafił do tomaszowskiego aresztu. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności. Postępowanie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Tomaszowie Maz.

Komenda Powiatowa Policji
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Marta
Marta 2.02.2018, 15:16
Mnie też nabrał....Ale jakoś kasę odzyskałam
Marek
Marek 5.02.2018, 09:20
A wiesz czemu cię nabrał i innych? Bo system edukacji poniósł w waszym przypadku sromotną porażkę.

Pozostałe