Mieli otworzyć

  • 17.06.2011, 23:55
  • Mariusz Strzępek
Mieli otworzyć
W dniu dzisiejszym o godz. 16 miało nastąpić otwarcie ulicy Jana Pawła II na odcinku od ul. Słowackiego do ronda Smugowa – Graniczna włącznie (etap I). Niestety nie doszło ono do skutku. Jak poinformował nas Andrzej Wodziński, członek zarządu Powiatu Tomaszowskiego odpowiedzialny za drogi, powodem przesunięcia terminu jest „pewna” liczba poprawek, jakie wykonawca musi wykonać przed podpisaniem protokołu odbioru. Nowy termin uroczystego otwarcia to najbliższy poniedziałek.

 

Po otwarciu odcinka ulicy Jana Pawła II między ulicami Słowackiego i Ogrodową, wykonawca przystąpi do realizacji drugiego etapu przebudowy ulicy. W związku z tym nastąpią kolejne zmiany w organizacji ruchu.

 

Zamknięty dla ruchu zostanie odcinek ul. Jana Pawła II od wjazdu do szpitala do ul. Wierzbowej (włącznie z rondem: Jana Pawła II – O. Lange - Zielona).

 

Objazdy prowadzą:

 

- od centrum miasta: Smugowa – Sterlinga – Zielona – Legionów – Podleśna.

- od strony Nagórzyc: Podleśna – Legionów - Smugowa

 

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

alki
alki 20.06.2011, 17:29
prosze niech odbiorcy ul.J.Pawla zobacza jaki staw stoi po deszczu przy ul.SLONECZNEJ iJ.PAWLA czy to ma juz tak zostac
kowal
kowal 19.06.2011, 11:38
bo to debile sa ja bym postawil radiowoz 24h na dobe i kazdego liol mandatami kto wjedzie debile nie moga jeszcze poczekac nawet farba nie zdazyla na pasach dobrze przyschnac a juz sa slady opon poprostu debilizm kierowcow mam nadzieje ze wszystkich debilow ktorzy juz tam przejechali urazilem!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fdgdf
fdgdf 19.06.2011, 00:20
i tak juz jeżdzą tym odcinkiem zmotoryzowani ...
miro
miro 18.06.2011, 22:20
Do Pankracego jestes w błedzie oni nie wykuwali studzienki widziałem na własne oczy przyszedł facet i w zatocce autobusowej obok apteki w strone szpitala na pieknie ułoznej kosce cos pomierzył i zachwile dwóch gosci zaczeło rozbihac i wyciagac kostke i kopac w ziemi szpadlem tragedia !!!! a z resztą masz racje skoo sie zawala terminy to sie płaci kary a nie olewa ludzi ogłoszenia sie wiesza ze droga otwarta od 16 w ticie artykuł a tutaj lipa !!!! bo jakis BARAN zawalił termin .robienie z mieszkanców idotów!!!!!! suoper
Pankracy
Pankracy 18.06.2011, 19:44
Do Miro: Panowie poprawnie robili z tą studzienką i nie wprowadzaj ludzi w błąd. Wszystkie włazy do studzienek najpierw zalewa się warstwą wiążącą, a następnie wykuwa i poziomuje do właściwej wysokości warstwy ścieralnej. Pewnie są inne technologie, ale ta jest poprawna. A co do terminów, to jeżeli dali ciała a termin zakończenia I etapu był określony w umowie to powinni zapłacić kary. Termin to termin. Skoro ten podszywający się pod jugola Jano tak się pulta, to mam nadzieję, że tobie też jakaś firma, albo urząd się spóźni z wypłatą kasy. Ciekaw jestem, czy wtedy będziesz taki fachura. Swoją drogą, to sam jesteś pewnie sprzedawcą w kiosku, albo sprzedajesz skarpetki na rynku, a rżniesz gościa z klasy średniej. Oczywiście możesz być też bezrobotnym żerującym na innych obywatelach, bo coś dużo masz tego czasu na pisanie, jak na dobrze prosperującego przedsiębiorcę.
Bez odbioru. Piszta co chceta.
miro
miro 18.06.2011, 17:23
Bzdury piszesz ALDEJANO nie wazne czy to pierwszy etap czy trzeci wszystko powinno byc wykonywane zawsze w terminach jesli sa wyznaczone !!!!! czy my nigdy nie potrafimy zrobic u siebie nic dobrze i na czas bez poprawek???? w środe kuli dziure w zatocce na Jana Pawła II sporej wielkosci znów napewno zapomniano o jakiejs studzience ?????? załosc i wstyd. unas najpierw sie buduje a pózniej sie kuje i robi poprawki !!!!!! TRAGEDIA .
do 4
do 4 18.06.2011, 14:02
Ej! ajdejano! Widać, ża jakiś kompleks masz.
ale tu nie ma opoznien
ale tu nie ma opoznien 18.06.2011, 12:28
wykonawca ma czas do ktoregos wrzesnia na wykonanie calosci
zalozyl ze pierwszy etap zrobi w taki czasie - kar nie ma
ajdejano
ajdejano 18.06.2011, 11:55
Ej! Kiblopisarze! Widać, że w życiu nigdy samodzielnie nie prowadzliiście na własny rachunek działalności gospodarczej.Więc - nie krytykujcie tak "z bomby" "prywaciarza" tylko dlatego, że opóźnienie będzie np.tygodniowe.
HAHA
HAHA 18.06.2011, 10:48
czy to budował chiński COVEC ?
lion
lion 18.06.2011, 08:49
w czwartek hałasowali do nocy a i tak się nie udało
z
z 18.06.2011, 01:02
kare niech płacą za niewywiązanie się z umowy!

Pozostałe