×

Ceramika Paradyż z kolejnymi Perłami Ceramiki

  • 27.01.2018, 10:41
  • Mariusz Strzępek
Ceramika Paradyż z kolejnymi Perłami Ceramiki
Po raz kolejny Ceramika Paradyż została wyróżniona w prestiżowym konkursie polskiej branży ceramicznej – Perły Ceramiki UE 2017. Podczas gali, która odbyła się 24. stycznia w Warszawie firma odebrała sześć statuetek. Aż dwukrotnie zostały nagrodzone kolekcje MARGARITA i NATURSTONE.

Tytuł „Perła Ceramiki UE 2017” otrzymały kolekcje: ELIA, MARGARITA, NATURSTONE i SCANDIANO. Dwie z nich – MARGARITA oraz NATURSTONE – zostały nagrodzone również tytułem „Perła Ceramiki Dystrybutorów 2017”. Odmienność stylów nagrodzonych kolekcji pokazuje jak różne są preferencje Klientów względem urządzania mieszkania. Wybór dystrybutorów potwierdza, że Ceramika Paradyż doskonale rozumie to wyzwanie i odpowiada na nie bogatą ofertą produktów dopasowaną do różnych potrzeb.

 

Konkurs „Perły Ceramiki UE” jest organizowany od 2004 roku przez kwartalnik Wokół Płytek Ceramicznych oraz firmę CAD Projekt K&A. Celem konkursu jest promowanie płytek ceramicznych, które wyróżniają się wzornictwem i jakością, ale także uhonorowanie zespołów zaangażowanych w projektowanie, oraz wdrażanie i promowanie płytek ceramicznych. W imieniu Ceramiki Paradyż nagrody odebrali: za kolekcję ELIA - Rafał Domaradzki, Dyrektor Kreatywny, za kolekcje MARGARITA i SCANDIANO – Maria Majewska, Menedżer Produktu, zaś za kolekcję NATURSTONE – Beata Dela, Menedżer Produktu.

 

 

Mariusz Strzępek
Podziel się:
Oceń:

Zdjęcia (1)

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dajcie już spokój z tą Ceramiką!
Dajcie już spokój z tą Ceramiką! 28.01.2018, 00:43
Nie dość, że jeszcze nie spotkałem płytki z Ceramiki Paradyż, która nie byłaby wygięta (wg ichnich badań laboratoryjnych te wygięcia zawsze mieszczą się w normie), to na dodatek sama firma nic nie robi dla Tomaszowa. To znaczy robi - fachowo zajmuje się wyzyskiem taniej siły roboczej. O jakimś przedsięwzięciu, z którego tomaszowianie mieliby jakąkolwiek radość czy pożytek, można zapomnieć. Liczy sie tylko zysk...
multi99
multi99 28.01.2018, 12:00
Podzielam zdanie ... WYZYSK na całego .... na okrągło zapotrzebowanie na pracowników każdy po jakimś czasie ucieka ... ogromnie niskie zarobki ... Porażka że tam jeszcze nie zawitała PIP to zaskakujące ????

Pozostałe