Morsy w akcji

  • 4.01.2011, 15:18
Morsy w akcji
Kilkadziesiąt tomaszowskich Morsów zrzeszonych w Klubie Sportowym „Amber” postanowiło pożegnać mijający rok, tradycyjną już kąpielą w Pilicy. W Sylwestra na przystani OSiR stawiło się kilkadziesiąt osób, którym chłód i mróz jest niestraszny. Po krótkiej rozgrzewce wszyscy zanurzyli się w nurcie rzeki. Nie mogło zabraknąć oczywiście szampana. Noworoczny toast spełniono, jak łatwo się domyśleć w wodzie.

W ten sposób powitano nowy rok w ostatnią niedzielę. Po wspólnej kąpieli, wszyscy jej uczestnicy wsiedli do kajaków by wziąć udział w noworocznym spływie kajakowym Tomaszów – Inowłódz.


 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Men
Men 6.01.2011, 13:34
Ty Transex, to i cycki se przyprawił, piszesz bzdury, morsy, morsiki, podajcie kto ona, kim ona jest.
por
por 6.01.2011, 10:30
nie takie rzeczy się po alko robiło.
Transex
Transex 6.01.2011, 08:35
Men - w pomarańczowym staniku to też facet, tylko upozorowany. Nie pracuje nigdzie, bo jest z Tomaszowa, a więc bezrobotny.
V
V 6.01.2011, 00:01
Widać jak tomaszowianie są otwarci... a siedźcie w domu i marudźcie cieple kluchy!! inni kąpią się w lodowatej wodzie, inni chodzą po rozżarzonych węglach a jeszcze inni siedzą przed kompem wszystko komentując (że ten głupi a ten głupszy)... Kąpiel w zimniej wodzie to żadna głupota... to tak samo jak iść na saunę (tyle ze tam jest gorąco jakby ktoś nie wiedział) lub do komory kriogenicznej (to taka komora lecznicza w której powietrze osiąga temperaturę nawet do -60 stopni). To przecież nic złego a podobno zdrowe.
Men
Men 5.01.2011, 22:36
Gdzie pracuje ta laska w pomarańczowym staniku, chciałbym ją na żywo zobaczyć. Swoją drogą dla niej podziw, Panowie zaś robili to dla podziwu.
Sally
Sally 5.01.2011, 17:34
A jak dla mnie wypas!

:)))))))))))))))))))))))
kinder
kinder 4.01.2011, 19:28
trza propagowac glupote...
werty
werty 4.01.2011, 18:31
swiry!!!!!
Marian
Marian 4.01.2011, 16:29
Niech spłyna razem z pilica...
kiki
kiki 4.01.2011, 15:53
Qrde...no,jakby tam piranie wpuścił albo krokodyla dopiero była by uciecha.
Duży z małym
Duży z małym 4.01.2011, 15:46
Wśród morsów jest jeden murzyn. Wychodzi na brzeg Pilicy z "pytonem" po kolana, a dziewczyny popatrzyły z zazdrością i w śmiech. A on na to: no co w zimnej wodzie każdemu może sie skurczyć.

Pozostałe