Subtelnie i z adrenaliną

  • 10.12.2010, 11:20
  • Mariusz Strzępek
Subtelnie i z adrenaliną
Chcesz oświadczyć się swojej dziewczynie, ale nie wiesz jak to zrobić? Uroczystość rodzinna wydaje Ci się zbyt banalna, szukasz pomysłu jak to zrobić inaczej, oryginalnie i niepowtarzalnie? Ma być przecież wspaniale i niepowtarzalnie. Chwila niezapomniana i jedyna. Spróbujemy, podpowiedzieć Ci jak zorganizować ten jeden z najważniejszych momentów Twojego życia, by nie okazał się całkowitym „niewypałem”. Zanim jednak zaczniesz planować, snuć wizje oblicz na początek swój budżet. Czasem twoje pomysły mogą drogo kosztować.

acznij od określenia daty zaręczyn. Daj sobie odpowiednio dużo czasu, by moc wszystko n należycie przygotować. Nie ma tu żadnych „magicznych” dat. Każdy dzień jest dobry, pod warunkiem, że wykażesz się inwencją, bo to ona decyduje o tym, czy pozostanie on w pamięci na zawsze. Poprosić o rękę swą wybrankę możesz przy okazji jakiegoś święta lub chociażby Waszej rocznicy poznania się. Dzień powszedni jest tak samo dobry, jak każdy inny, tym bardziej, że może ona nie spodziewać się oświadczyn w środku tygodnia.

 

Zastanów się co lubi twoja dziewczyna, jak najczęściej wspólnie spędzacie czas. Weź pod uwagę jej marzenia, co sprawia jej największą przyjemność. Z całą pewnością nie jeden raz o tym rozmawialiście. I o ile byłeś uważnym słuchaczem, szybko odnajdziesz właśc iwa drogę.

 

Jaki charakter ma Twoja dziewczyna? Czy jest odrobinę „szalona”, nie bojąca się ryzyka i przygód? Wtedy zaręczyny z odrobiną adrenaliny na pewno nie zaszkodzą. Wspólny skok ze spadochronem? Właściwie dlaczego nie? Możesz też sobie „ustrzelić” narzeczoną na polu paintballowym

 

Jeśli to jednak spokojna i cicha domatorka, to zabawy na wysokości kilku tysięcy metrów bez punktu oparcia dla stóp w sposób zdecydowany odradzamy. Dużo lepsza tu będzie kameralna atmosfera zacisznej kawiarni.

 

Przypomnij sobie, jakie są jej ulubione kwiaty. Są one nieodzownym elementem każdych zaręczyn. Najważniejsze są szczegóły.

 

Wybór miejsca, nie może być oczywiście przypadkowy. Najlepiej, by kojarzyło się ono z miłymi wspomnieniami. Dla romantyczek idealnym miejscem na oświadczyny będzie sceneria gotyckiego zamku. Monumentalne i pachnące historią wnętrza oraz kolacja ze świecami dopełnią wrażenia.

 

Nic nie stoi też na przeszkodzie aby oświadczyć się na „łonie natury”.

 

Jeśli już zdecydujesz jak mają wyglądać Twoje zaręczyny rozpisz sobie grafik. Przy każdym punkcie dodaj koszt danej rzeczy czy usługi.

 

Porozmawiaj z właścicielami lub obsługą restauracji czy innego lokalu o możliwość zorganizowania takiej kolacji. Warto ich wtajemniczyć. Zapytaj jakie atrakcje może zaoferować wybrane przez ciebie miejsce. W przypadku zamku może to być przejażdżka zabytkowym powozem.

 

Jeśli miejsce zaręczyn jest daleko od waszego miejsca zamieszkania zapytaj o możliwość noclegu.

 

Pamiętaj!!!! Nie zawsze wszystko odbywa się tak, jak tego chcemy. Dlatego też musisz mieć plan awaryjny. To ty tworzysz atmosferę i ty musisz zadbać o wasz komfort. Nikt i nic nie może popsuć Wam tego dnia ani nastroju. I oczywiście nie zapomnij o… pierścionku. Ale o tym napiszemy w innym artykule.

 

Zachęcamy do odwiedzania naszego stale rozwijającego się serwisu o tematyce ślubno wesenej http://slubywesela.nasztomaszow.pl/

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Sally
Sally 11.12.2010, 00:19
Ja swoich nie zapomne nigdy :))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))

Pozostałe