Sprzątanie świata 2010

  • 08.09.2010, 19:53
  • Mariusz Strzępek
Sprzątanie świata 2010
EKOPOZYTYWNI i Wydział Inżyniera Miasta zapraszają mieszkańców Tomaszowa do wzięcia udziału w tegorocznej akcji SPRZĄTANIE ŚWIATA – POLSKA, która odbędzie się w dniach 17, 18 i 19 września. Będzie to już siedemnasta edycja tej akcji, w której nasze miasto czynnie uczestniczy od samego początku, czyli od 1994 roku. W bieżącym roku akcja ta będzie prowadzona pod hasłem „Chrońmy bioróżnorodność – segregujmy odpady”. Ma ono zwrócić uwagę na problemy ekologiczne, na konieczność ograniczania ilości odpadów oraz ich właściwego składowania i przetwarzania.

Wszystkich chętnych prosimy o dokonywanie zgłoszeń w Wydziale Inżyniera Miasta Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim - budynek „C” parter, pokój nr 1; nr tel. 44-724-23-11 wew. 252; e-mail: [email protected] lub [email protected]

 

Każdej grupie osób, która wyrazi chęć udziału w akcji, zapewnimy odpowiednią ilość rękawic i worków, przydzielimy do sprzątania odpowiedni rejon oraz wyznaczymy miejsca, z których będą obierane worki ze śmieciami.

 

Pamiętajmy, że SPRZĄTANIE ŚWIATA to nie jednodniowy zryw, ale akcja, która ma pomóc w ukształtowaniu właściwych postaw i zachowań, które w przyszłości powinny stać się stylem naszego życia. Dlatego prosimy nie tylko o przyłączenie się do sprzątania, ale przede wszystkim o nieśmiecenie, a także o pilnowanie, aby nie śmiecono!

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

haha .
haha . 09.09.2010, 17:08
ale przygłupy z 6 .
Kwaśny deszcz
Kwaśny deszcz 09.09.2010, 09:44
Po co im te plecaki do sprzątania świata? A potem kręgosłupy krzywe...

Pozostałe