Studniówka w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim

  • 15.01.2018, 17:20
  • Joanna Sztymelska
Studniówka w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim
W sobotę, 13 stycznia 2018 roku, tegoroczni maturzyści kolejnej szkoły średniej w Tomaszowie Mazowieckim, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, bawili się na studniówce.

 

Sobotnia impreza przygotowana była dla ok. 270 osób i odbywała się w hali sportowej ZSP 2. Hala udekorowana była pięknie. W ogóle wszystko było piękne, a w szczególności uczniowie szkoły, którzy bawili się tej nocy. Piękne suknie i garnitury, makijaże i fryzury.


W szkole trwa właśnie sesja egzaminacyjna. Część młodzieży już potwierdziła egzaminem zawodowym zdobyte umiejętności, oczekują na wyniki egzaminów, natomiast część uczniów będzie zdawać egzamin zawodowy w nadchodzącym tygodniu.

 

 

Zaproszone na bal maturalny przedstawicielki Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Mazowieckim: Barbar Robak - członek Zarządu Powiat i Beata Stańczyk - naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego złożyły młodzieży życzenia dobrej zabawy i jk najlepszych wyników n maturze. Listy z życzeniami wystosowali też: Marcin Witko - Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego i Mirosław Kukliński - Starosta Powiatu Tomaszowskiego z Piotrem Majchrowskim - przewodniczącym Rady Powiatu.

 


 

 

Joanna Sztymelska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

xyz
xyz 15.01.2018, 22:51
Niebawem wybory więc blisko świecznika , światła sceny na nas- a praca? cóż takich ludzi wybraliśmy. A tak nawiasem czy udział członka Zarządu Powiatu w składkowej imprezie młodzieży (mimo zaproszenia) nie trąci formą czerpania korzyści. Taka impreza to kilka stówek!

Pozostałe