M. Witko i M. Kukliński - to cenna inicjatywa

  • 13.01.2018, 21:48
M. Witko i M. Kukliński - to cenna inicjatywa
Zachęcamy Was do wspierania inicjatywy budowy w Tomaszowie Mazowieckim stacjonarnego hospicjum, które poprowadzi Fundacja "Dwa Skrzydła" ks. Grzegorza Chirka. O wsparcie na początek poprosiliśmy kilkanaście znanych w Tomaszowie osób. Na początek Prezydent Marcin Witko i Starosta Mirosław Kukliński. Chcemy, aby idea niesienia pomocy ludziom potrzebującym i godnej opieki nad osobami chorymi łączyła ludzi różnych środowisk. Dodatkowo, jako portal proponujemy tomaszowskim przedsiębiorcom, którzy zechcą 1% procent własnego podatku przeznaczyć na ten cel, półroczny bezpłatny pakiet reklamowy w naszym serwisie obejmujący publikacje banerów graficznych w trzech formatach oraz tekstów reklamowych. Może też zechcecie wesprzeć projekt występując w podobnym filmie jak te zamieszczone poniżej

 

 

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Megi
Megi 18.01.2018, 20:59
Lokalizacja bardzo dobra i dojazd również proszę aby nie zabrakło terenu zielonego dla chorych by mogli wyjść na ławeczke w ostatnich dniach swojego życia.gratuluję pomysłu i będę wspierać
Zagranica
Zagranica 15.01.2018, 15:24
Inicjatywa godna pochwaly! Nalezy sprawe naglasniac i uswiadamiac ludzi, dlaczego powinno powstac hospicjum. Kazdy tomaszowianin i "ziemianin" z okolic powinien sie dolozyc do powstanie tej instytucji. Kosciol powinien wesprzec inicjatywe nie tylko slownie. Na kazdej mszy powinno sie sprawe naglasniac. Nalezy tylko zadbac o dobre usutuowanie budynkow, dojazd ect. Ludzie, mowcie o tym!
...czyli panie moderator
...czyli panie moderator 15.01.2018, 10:48
KNEBLUJESZ PAN WSZELKIE GŁOSY DYSKUSJI W TEMACIE. POZOSTAWIAJĄC PRAWO WYPOWIEDZI TYLKO I WYŁĄCZNIE JEDNEJ "SŁUSZNEJ" OPCJI POLITYCZNO SPOŁECZNEJ. WSZELKIE INNE WYPOWIEDZI KRYTYKUJĄCE ZARZĄDZAJĄCYCH MIASTEM I POWIATEM A TAKŻE JEDYNĄ "SŁUSZNĄ" OPCJĘ IDEOLOGICZNA CZYLI LUDKÓW W CZARNYCH KIECKACH. Wstydź się pan... jeśli chcesz by traktować cię jako kompendium wiedzy obywatelskiej tomaszowiaków musisz tolerować w dyskusji i tych którzy myślą inaczej niż obecnie zawiadujący naszą wioską !!!
aleee
aleee 15.01.2018, 07:47
Lokalizację wypadało by zmienić. Pomysł jak najbardziej pozytywny .
varan
varan 14.01.2018, 16:24
Zmieńcie lokalizację, bo ta tuż za ogrodzeniem zlomowiska jest tragiczna!
Urodzony w Tomaszowie Mazowieckim
Urodzony w Tomaszowie Mazowieckim 14.01.2018, 11:23
SUPER inicjatywa! Gratuluje pomysłu!!!
Nie wierzę tym dwom typkom !
Nie wierzę tym dwom typkom ! 15.01.2018, 09:41
Szczególnie podejrzana wydaje mi się zbieżność nagłośnienia sprawy z początkiem akcji wyborczej do samorządów !!! Przecież baner przy moście stoi już przeszło rok i dotąd działalność obu gości na tym, w tym temacie się zakończyła. A jak znam życie jeśli budowę hospicjum będzie nadzorował gość w sukience to tylko patrzeć jak miasto które w tą budowę zainwestuje NASZĄ kasę/ którą jeszcze nasze wnuki będą spłacać/ przekaże budynek i zawiadywanie nim w "czarne" chytre łapki. I NIECH MNIE KTOŚ PRZEKONA ŻE BĘDZIE INACZEJ !!!

Pozostałe