Tomaszowianie "dają do pieca"

  • 10.01.2018, 18:31
Tomaszowianie "dają do pieca"
Operatorzy monitoringu miejskiego w Tomaszowie Mazowieckim ujawniają różnego rodzaju zdarzenia, m.in. przestępstwa związane z bójkami i pobiciami, kradzieżami, zakłóceniami porządku publicznego, aktami wandalizmu, a także wykroczenia związane ze spożywaniem alkoholu w miejscach publicznych, czy naruszaniem przepisów ruchu drogowego. Reakcja operatorów niejednokrotnie przyczyniła się do uratowania czyjegoś zdrowia lub życia, oraz mienia. Niejednokrotnie do osób poszkodowanych , lub agresywnych, bądź nietrzeźwych, wzywana była straż miejska, policja czy pogotowie. Monitoring ma działać przede wszystkim prewencyjnie.

 

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

inco
inco 11.01.2018, 12:20
Czas zrobic porzadek z rozpuszczonymi gimbusami uwazajacymi sie za doroslych
fctm
fctm 11.01.2018, 07:51
ale do browarka spokojnie pitego na ławce nie powinni się czepiac czarni ani milicja.
^
^ 10.01.2018, 20:17
Czy po to miasto wydało duże pieniądze (z naszych podatków), żeby operatorzy monitoringu miejskiego w naszym mieści umieszczali tzw. filmiki na YouTube.
Czy Prezydent UM wyraził na takie zachowanie zgody.
Sothoth
Sothoth 11.01.2018, 11:28
Mnie się podoba. Choć to żenujące jest oglądać poziom poziom wychowania niektórych naszych mieszkańców. Lać na trawnik jak 100m dalej jest toaleta... No ale najgorsza jest patolgia w postaci alkoholizmu i narkotyków. Jak nisko trzeba upaść żeby znaleźć pocieszenie w uzależnieniu, zwłaszcza w młodym wieku kiedy można konstruktywnie spędzać czas na jakimś rozwijającym hobby.
Prewencyjnie
Prewencyjnie 10.01.2018, 21:34
czemu nie. Nic tak nie boli jak ośmieszenie. Może się wciągające, pijące i lejące matołki ogarną.
rajdowiec
rajdowiec 10.01.2018, 19:48
...najlepszy jest na końcu rajdowiec....wymiata wszystko...
B
B 10.01.2018, 19:09
O kurcze! Zatrzymałem się kiedyś na zakazie żonę wysadzić
ad
ad 10.01.2018, 18:16
Więcej, Więcej.. kamer !
xman
xman 10.01.2018, 17:52
Cały plac jest w kamerach. Nawet splunąć nie będzie można bo złapią w nagraniu
xmen
xmen 10.01.2018, 17:14
W większości żule, a karetki widać są od sprzątania takiego chwastu. Szkoda słów.

Pozostałe