Zapraszamy do udziału w targach

  • 9.01.2018, 13:11
Zapraszamy do udziału w targach
Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko oraz Starosta Powiatu Tomaszowskiego Mirosław Kukliński zapraszają do udziału w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury Budma 2018, które odbędą się od 30 stycznia do 2 lutego w Poznaniu.

Na zorganizowane w ramach projektu „Kompleksowa promocja potencjału gospodarczego Miasta Tomaszowa Mazowieckiego i Powiatu Tomaszowskiego” stoisko zapraszamy nieodpłatnie ośmiu przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw - jako współwystawców.

 

Udział firm w targach będzie bezpłatny.

 

Zainteresowanych przedsiębiorców prosimy o zapoznanie się z załączonymi dokumentami ( http://www.tomaszow-maz.pl/aktualnosci/budma-2018-bezplatny-udzial-w-targach-dla-przedsiebiorcow-/).

 

Wypełniony formularz zgłoszenia należy przesłać w formie skanu i wersji edytowalnej na adres e-mail: [email protected] bądź dostarczyć osobiście do siedziby Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Mazowieckim, ul. Św. Antoniego 41, II piętro, pokój 220.

 

Zgłoszenia zostaną poddane weryfikacji. Ostateczna lista przedsiębiorców zakwalifikowanych do udziału w targach zostanie ogłoszona do 17 stycznia br. W przypadku braku możliwości uczestniczenia w targach, istnieje możliwość przekazania materiałów promocyjnych na stoisko.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt:

 

Natalia Rybarczyk-Kwiecień - Lokalny Punkt Informacji Gospodarczej w Starostwie Powiatu Tomaszowskiego ul. św. Antoniego 41, tel. 44 724 21 27 w. 220 [email protected]

Anna Przybyłkowicz - Lokalny Punkt Informacji Gospodarczej w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim ul. P.O.W 10/16, tel. 44 724 23 11 w. 257, [email protected]

 

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe