Piłka w grze

• 1.02.2010, 15:35
  • Adikos
Drużyna Seniorów Lechii, która obecnie zajmuje, posiadając komplet punktów, I miejsce w Tabeli piotrkowskiej „okręgówki” nieźle radzi sobie także w rozgrywanych ostatnio meczach sparingowych. Tydzień temu pokonała drużynę juniorów starszych GKS Bełchatów, w sobotę natomiast wygrała mecz z 3-cią drużyną skierniewickiej klasy okręgowej Widok-Skierniewice.

Mecz z GKS Bełchatów zakończył się zdecydowaną wygraną Lechii 0:4 (0:3). Drużynie GKS nie udało się zdobyć ani jednej bramki. Tomaszowscy piłkarze zdominowali obie połowy meczu.
Bramki dla Lechii zdobyli Kamil Węgliński – 2 (7 i 11 minuta meczu), Marcin Lusek (27min.) oraz Bartłomiej Kawecki (75min).

"WIDOK" Skierniewice - KP RKS "LECHIA" 1923 3:4 wygraliśmy z wynikiem 3:4. Do przerwy gra toczyła się na wyrównanym poziomie.

Pierwszego gola dla Lechii umieścił w siatce przeciwnika Kamil Kubiak w 14 minucie meczu. Skierniewice blisko 20 minut później wyrównały ten wynik. Na kolejną bramkę nie trzeba było długo czekać. Także i tym razem jej autorem był Kubiak. Na 4 minuty przed przerwą zawodnikom „Widoku” udało się doprowadzić do remisu.  Ten wynik utrzymał się aż do gwizdka.

Druga połowę meczu Tomaszowianie zaczęli od utraty bramki. Przeciwnicy jednak niedługo cieszyli się prowadzeniem. Kolejne dwa gole strzelone przez Michała Nowackiego zdecydowały o zwycięstwie Lechitów.