Trwa przebudowa ul. Armii Krajowej

  • 4.01.2018, 10:06
  • UM Tomaszów Mazowiecki
Trwa przebudowa ul. Armii Krajowej
Do 15 lutego potrwa przebudowa ul. Armii Krajowej. W ramach prac wykonana zostanie nowa nawierzchnia, oświetlenie, chodnik i miejsca parkingowe. Powstanie również kanalizacja deszczowa. Koszt inwestycji to niemal 600 tys. zł.

Zakończyły się już prace instalacyjne (kanalizacja deszczowa, kolizja z przewodami energetycznymi, przełożono instalacje oświetleniową). Obecnie rozpoczynają się roboty drogowe.

 

UM Tomaszów Mazowiecki
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Janusz
Janusz 30.01.2018, 21:50
Odzywam się ponownie, wykonawcy spieszą się z zakończeniem przebudowy, wszyscy chcą uzyskać zapłatę za wykonane prace, terminy naglą, przedłużone do 15 lutego bo ulica miała wiele nieprzewidzianych prac których nie zaplanowali i nie policzyli chyba w kosztorysach super projektanci. Dalej czekam na wyjaśnienie kto wstrzymał i dlaczego demontaż trzech słupów na końcu linii energetycznej. Kto to zrobi, kto za to niedbalstwo zapłaci. To jest celowe działanie, czyje to widać po tym, komu ten bubel budowlany jest potrzebny. Czekam na działanie UM bo tylko UM jest władny zapobiec tym bublom po stronie nieparzystej numeracji ulicy Armii Krajowej. Mieszkańcy życzą bezusterkowych odbiorów. Tu nie musi być aż tak ładnie. Tu ludzie - mieszkańcy mają być szczęśliwi. Jeszcze raz podkreślam, że mają być szczęśliwi, a nie zgnębieni. Czy ktoś odpowie na mój komentarz. Łatwo mnie przecież namierzyć.
Janusz
Janusz 22.01.2018, 22:06
Oj LUCEK. Czemu nie komentujesz? Czy nie lubisz prawdy? Kto ty jesteś? Kogo bronisz? Wstyd, że nikt dotychczas nie zainteresował się tymi słupami, komu i po co te słupy tam zostawiono?
Pracownik
Pracownik 5.01.2018, 14:16
Ej, mieszkańcu, to gdzie mamy parkować? Jak ci przeszkadza to się wyprowadź, ja do pracy przychodzę. Wszystko rozumiem, ale takie przypieprzanie się na siłę jest wybitnie irytujące. Ciekawe, cwaniaczku, gdzie ty byś parkował. Zazdrość przez ciebie pewnie przemawia bo zarabiamy ze 100x tyle co wy, szare żuczki - mamy w ZUS-ie takie kokosy, że ho ho, o miejscach parkingowych nie ma co wspominać, nie? XDDDDDDDDDDDDDD
Hieronim
Hieronim 5.01.2018, 21:15
ZUS powinien mieć podziemne parkingi dla pracowników i tyle w temacie. A te parkingi przy blokach powinny być dla mieszkańców szanowny pracowniku!
Mieszkaniec
Mieszkaniec 5.01.2018, 17:50
Możesz sobie parkować na lidlu,rondzie albo na waszym parkingu firmowym..a jak Ci nie pasuje to przyjedź autobusem albo się zwolnij. Co do waszych zarobków to się nie ośmieszaj....chciałbyś zarabiać tylko co niektórzy inni (przynajmniej zachowują sie jak normalni ludzie).Na koniec życzę wszystkim pracownikom tej instytucji takiej samej sytuacji pod własnymi domami to wtedy zrozumiecie nas mieszkańców, w szczególności dotyczy to "nietykalnych" lekarzy orzeczników.pozdrawiam i życzę lepszych zarobków ....ha ha ha
Mieszkaniec
Mieszkaniec 5.01.2018, 10:43
I co z tego ,że powstaną nowe miejsca parkingowe , jak i tak pracownicy ZUS_u będą tam parkować a dla mieszkańców bloku postawią zakaz parkowania...tak jak było przed remontem....Gratulacje...(moż e tym by się ktoś zainteresował)
Janusz
Janusz 4.01.2018, 22:56
A kto zdemontuje dwa stare słupy energetyczne na końcu ulicy? Pozostały one po niepotrzebnej linii która zasilała przedtem bloki i oświetlała ulicę. Czy naprawdę nikt tego nie widzi? Słupy będą szpecić nową ulicę i przeszkadzać w dojeździe do posesji.
Lucek
Lucek 5.01.2018, 19:43
Januszu zadzwoń do PGE bo to ich własność i nie ma to nic wspólnego z drogą. Z tego co wiem (ja w przeciwieństwie do Ciebie zadzwoniłem) slupy będą likwidowane przy okazji dalej modernizacji linii energetycznych na tym osiedlu w tym roku. Zresztą nagle zaczęły przeszkadzać? Przecież są tam od kilkudziesięciu lat. Oj Janusz, Janusz......
Janusz
Janusz 6.01.2018, 09:03
Oj Lucek, nie czujesz tematu. Słupy nie zaczęły przeszkadzać tylko stały się niepotrzebne po zbudowaniu linii kablowych do bloków i oświetlenia ulicy. Powinny być zdemontowane tak jak początek linii. To bubel projektanta, wykonawcy i nadzoru. Najlepiej przyjdź i zobacz jak ten bubel wygląda.
Lucek
Lucek 7.01.2018, 13:34
Ależ drogi Januszu doskonale wiem jak to wygląda bo jestem tam min. 2 razy dziennie. Polecam jednak sprawdzenie kto jest właścicielem rzeczonych słupów. Otóż PGE. Następnie Januszu wpisz w wyszukiwarkę zdanie typu ,,czy gmina może przebudować nie swoją infrastrukturę". Następnie przeczytaj wyniki i wyjdzie Ci że za inwestowanie w obcy majątek nie jest możliwe bo grozi to określonymi konsekwencjami. Wierz mi drogi Jaśku że nie jest to żaden bubel. Nadal proponuje zadzwonić do PGE i dopytać kiedy nastąpi demontaż.
Janusz
Janusz 8.01.2018, 09:08
Oj Lucek: Mieszkam tu 50 lat. Różne były tu działania, przeważnie na niekorzyść mieszkańców bloków. Jak na to nie patrzeć jest to bubel budowlany, nieważne czyj jest. Obudować starego -niepotrzebnego słupa nie każdy by się odważył.Rozebranie nowych krawężników-chodnika to dodatkowe koszty, znów zapłaci za to podatnik. Powinno to być zdemontowane w chwili demontażu całej linii. Nie będę nigdzie dzwonił i prosił. Gdzie U M do którego należy ulica. Ten okaz nadaje się do pokazania w telewizji.

Pozostałe