Halloween w Klubie Alibi

  • 28.10.2009, 00:55
  • Mariusz Strzępek
Halloween w Klubie Alibi
Czarne postacie snujące się wokół stolików, upiorne dynie, dymiące drinki. Jeżeli chcesz dowidzieć się, jakie jeszcze niespodzianki czekają cię w najbardziej przerażający dzień w roku, odwiedź Klub Alibi w Opocznie.

Już jutro duchy Halloween zaproszą nas do wspólnej zabawy. Święto, które jest coraz bardziej popularne w Polsce, zbiera swoich zwolenników także wśród tomaszowian. Wszystkiemu winna jest chęć doznania dużych emocji czy adrenaliny w stężonej dawce. W ostatni dzień października chcemy nie tylko bać się, ale przede wszystkim dobrze bawić.

Dlatego dobra zabawa czeka z pewnością za drzwiami nowopowstałego Klubu Alibi znajdującego się zaledwie 20 minut jazdy samochodem od Tomaszowa. Siedziba klubu mieści się w opoczyńskiej galerii „Inspiro”. Miejsce to jest doskonałą alternatywą dla tych, którzy bezskutecznie szukają baru z klimatem a przede wszystkim miejsca, które wyróżnia się od pozostałych tego typu lokali.

A to, co wyróżnia Klub Alibi od innych barów, to przede wszystkim wystrój, wykwintne drinki, aromatyczna kawa i herbata, ale przede wszystkim atrakcje, jakie klub proponuje swoim gościom. Dlatego na miejscu można zamawiać kolorowe drinki, bawić się podczas wieczorków tematycznych oraz urządzić rywalizacje sportową podczas gry bowlingowej. Klub Alibi proponuje również coś, co ucieszy niejedną zapracowaną kobietę, a więc fitness oraz masaże.

- Nie ma w okolicy miejsca, gdzie można byłoby pograć w kręgle, posłuchać  dobrej muzyki, potańczyć – mówi Ewa Lewandowska, reprezentująca Klub Alibi. - Jednym słowem chcieliśmy stworzyć klub z prawdziwego zdarzenia, czyli miejsce wyjątkowe, klimatyczne i przede wszystkim oryginalne. Myślę, że to nam się udało - dodaje.

Aby przekonać  się czym jest Klub Alibi, wystarczy przyjechać do Opoczna. W najbliższą sobotę odbędzie się zabawa Halloween. Impreza jest otwarta. W imieniu organizatorów – zapraszamy!

Natomiast 12 listopada będzie można bawić się przy muzyce jazzowej. O szczegółach koncertu grupy Hunger Pangs poinformujemy wkrótce.

 

Zobacz wizytówkę klubu
 

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

step
step 30.10.2009, 17:51
też tam byłam..i było suuper, takze jutro na pewno zjawie się w Opocznie :) a bar ma rzeczywiście świetny klimat :)
KCh
KCh 30.10.2009, 13:14
trochę to dygresja ale jeszcze w latach 90-tych mieliśmy kompleksy i panowała wówczas wchechmoda na amerykańszczyznę... po kilku latach gdy odnaleźliśmy się w nowej rzeczywistości i takie nachalne propagowanie kultury masowej z zachodu bardziej kojarzy mi się z kiczem niż czymś "trendy".

Ale podkreślam że to moje subiektywne odczucia i dotyczą świąt Halloween itp. jako takich nie zaś tej konkretnej imprezy opisanej powyżej.
Kajtek
Kajtek 30.10.2009, 12:44
Grałem w kręgle w naszej starej kręgielni. mówie wam jedźcie do opoczna! Zobaczycie jaki fun!! No i kule mają dziury, przez co łatwiej sie rzuca, serio warto. pozdrawiam
marko
marko 30.10.2009, 12:43
Nie przesadzacie? Przeciez mamy u nas kręgielnie!
robson
robson 30.10.2009, 12:41
Bowling to bowling, ale ludzie tam będą koncerty!!!! A gdzie u nas są koncerty oprócz wysłużonych i nudnych arkad. Lipa w TM i tyle. nic dodać, nic ująć.
majka
majka 30.10.2009, 12:39
Zgadza się! nie jest drogo a klimat niezły. Szkoda , że tylko dwa tory są... ale to zawsze coś w porównaniu do naszego skromnego a atrakcje miasta. No c óż, w opocznie jest jakaś galeria i jest rozrywka.... my możemy co najwyżej w rzutki pograc w barze.
Kajtek
Kajtek 30.10.2009, 12:35
Byłem tam i musze przyznać, że ten klub bije wszystkie inne na głowe!!!! Szkoda, że w tomaszowie nie ma takiego... Najlepszy jest ten bowling. Zawsze jeździłem grać do łodzi, a teraz mozna popykać w OP. Super!!!

Pozostałe