Apelujemy o pomoc

  • 3.01.2018, 08:59
Apelujemy o pomoc
Bezdomna Dżetka trafiła w noc sylwestrową do kliniki w Łodzi.Po przeprowadzonej 27 grudnia operacji (naszym zdaniem bezmyślnej) podobno ratującej jej życie, jest w stanie krytycznym. Ma rozległą martwicę skóry brzucha,niewydolność nerek i wątroby oraz sepsę. Doba jej pobytu kosztuje 400 zł.Kończą nam się pieniądze,a intensywna terapia będzie długotrwała. Jutrzejsza doba będzie decydująca. Jeśli Dżetka będzie miała wolę życia będziemy ją ratować tak długo,jak będzie trzeba. W związku z tym prosimy o finansowe wsparcie na konto nr 48 1940 1076 3085 5845 0000 0000 z dopiskiem dla Dżetki. Liczymy,że odpowiecie na nasz apel o ratunek.

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dorota
Dorota 23.01.2018, 20:58
Wiadomo co z Dżetką ? Udało sie jej pomóc ? Wiele ludzi trzymało kciuki o zdrowie dla suni.
Dorota
Dorota 5.01.2018, 20:06
Nie zadawajcie pytań typu po co ?,czy warto ratować psa ? Ja wierzę że TOZ zrobi wszystko aby pomóc suni,mam nadzieję że mając dobrą opiekę pies wyjdzie z tego .Zdrowiej psino !
Zarząd TTMiOnZ
Zarząd TTMiOnZ 3.01.2018, 15:49
Ratowaniem psa zajmuje się Tomaszowskie Towarzystwo Miłośników i Opieki nad Zwierzętami w Polsce.I to my zwracamy się o pomoc.
Jasio...
Jasio... 3.01.2018, 13:31
Chcę zapytać kto zajmuje się ratowaniem tego psa? Artykuł jest anonimowy.
Człowiek czy zwierzę?
Człowiek czy zwierzę? 3.01.2018, 11:47
Zastanawiam się, jaki jest sens popmpowania duzych pieniędzy w ratowanie życia psa, które i tak wisi na włosku. A gdyby tak przeznaczyć te pieniądze na ratowanie życia dowolnego, chorego czlowieka?
Ala
Ala 8.01.2018, 21:06
To ludzie chcą mieć zwierzęta więc powinni przyjmować na siebie obowiązek utrzymania, opieki , leczenia. Zadawanie sobie pytania o sens przeznaczania pieniędzy większych lub mniejszych na ratowanie życia czy zdrowia zwierzaka zależy od stopnia empatii. Zwierzęta mają ogromną wolę życia ,a my ludzie w tym wypadku musimy sobie zadać pytanie, czy pozwolimy Dżetce żyć czy nie.
snarki
snarki 3.01.2018, 10:27
Skoro uważacie że operacja była bezmyślna,(oytanie na jakiej podstawie tak myślicie) to pociągnicjie do odpowiedzilności tych którzy ją robili, a nie wyciągacie rękę po pieniądze do innych.

Pozostałe