Noworoczne morsowanie z Klubem Sportowym AMBER

  • 2.01.2018, 15:07
  • Joanna Sztymelska
Noworoczne morsowanie z Klubem Sportowym AMBER
W poniedziałek, 1 stycznia 2018 roku, członkowie tomaszowskiej Sekcji Morsów działającej przy Klubie Sportowym "Amber" o godzinie 11.00 weszli do zimnej wody w Pilicy. Pogoda była wiosenna, zupełnie jakby to nie była zima. Plus 8 stopni Celsjusza pokazywał termometr. Temperatura wody wynosiła plus 2 stopnie Celsjusza.

Morsy marzą o prawdziwej zimie. Wspominają czas sprzed dwóch lat, kiedy to w  dzień 1 stycznia temperatura wynosiła minus 16 stopni, był śnieg i prawdziwa zima. Mają nadzieję, że już niedługo będzie mróz i woda będzie miała zdecydowanie wyższą temperaturę niż powietrze. Że będzie śnieg, którym Morsy będą mogły natrzeć całe ciało. 
Sylwestrową noc członkowie Klubu Amber spędzili razem. Jak co roku bawili się wśród przyjaciół i znajomych, z którymi przez cały rok współpracują. W niedzielę sylwestrową weszli do wody, a następnie powtórzyli to w poniedziałek.


W niedzielę za dwa tygodnie zagra po raz dwudziesty szósty Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, w której tomaszowskie Morsy od lat biorą udział. Zapraszają wszystkich, którzy chcą uczestniczyć w tej charytatywnej, ogólnopolskiej akcji na Przystań w Tomaszowie Mazowieckim i do wrzucania do ich puszek pieniędzy, które przysłużą się wyrównaniu szans w leczeniu noworodków.

Joanna Sztymelska

Zdjęcia (9)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe