Sylwestrowy weekend na drogach

  • 2.01.2018, 12:16
  • Komenda Powiatowa Policji
Sylwestrowy weekend na drogach
29 grudnia o godzinie 22:20, na ulicy Cekanowskiej została zatrzymana 26–letnia kierująca mercedesem, kobieta „wydmuchała” w alkotest 3,1 promila. Chwilę wcześniej zjechała na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z seatem. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat więzienia oraz wysoka grzywna. Kierująca tym pojazdem to niechlubna rekordzistka wśród wyeliminowanych z ruchu nietrzeźwych kierujących. Od 29 grudnia do 1 stycznia policjanci zatrzymali 7 nietrzeźwych kierujących, odnotowali 2 wypadki drogowe i 6 kolizji.

 

30 grudnia o 17:35 na ulicy Orzeszkowej doszło do wypadku drogowego, z udziałem rowerzystki. Według wstępnych ustaleń wynika, że 40-letnia kobieta kierując rowerem przewróciła się, prawdopodobnie uderzając głową o podłoże. Pokrzywdzona z poważnymi obrażeniami ciała została hospitalizowana. Okoliczności tego wypadku wyjaśniają policjanci z Tomaszowa
31 grudnia o godzinie 21:30 w Sługocicach został potrącony, przez nieustalony do chwili obecnej pojazd, 27 – letni pieszy. Według zebranych informacji, mężczyzna szedł po prawej stronie jezdni, został potrącony przez jadący w tym samym kierunku pojazd, którego kierujący nie udzielił pokrzywdzonemu pomocy i odjechał z miejsca zdarzenia. Osoby które były świadkami tego zdarzenia prosimy o kontakt z miejscową policją tel. 0 44 726 10 00 lub 997.
 

Komenda Powiatowa Policji
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe