Muzeum nieczynne do 15 stycznia

  • 2.01.2018, 12:14
  • UM Tomaszów Mazowiecki
Muzeum nieczynne do 15 stycznia
Dyrektor Muzeum w Tomaszowie Mazowieckim im. A. hr. Ostrowskiego uprzejmie informuje , że w okresie od 2 do 15 stycznia 2018 r. Muzeum będzie nieczynne dla zwiedzających z powodu czynności związanych z porządkowaniem i konserwacją muzealiów.

UM Tomaszów Mazowiecki
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Obywatel TM
Obywatel TM 8.01.2018, 18:49
w nosie mam muzeum, którego nie mogę odwiedzić, bo nie mam czym oddychać 250 na smugowej
.
. 5.01.2018, 20:09
jej dać może najwyżej jakąs kontrole
Kiki
Kiki 5.01.2018, 11:40
Nie ma co się zasłaniać budżetem. Może by tak ruszyć cztery litery i napisać jakiś wniosek o dotacje unijną. Nie no po co?!? Lepiej tylko rządać dajta. Tylko kto tam ma napisać jakiś wniosek?!?
Robi
Robi 5.01.2018, 10:24
kobitka co może i nie ma co warczeć. Wszystkim się wydaje, że fajerwerki są za darmo. Niewielu wie, że wszystko rozbija się o kasę. Muzeum ma tak małe dotacje, że płakać się chce. Pomysły można mieć kosmiczne, a jak nie ma wsparcia to wychodzi jak wychodzi.
To
To 5.01.2018, 18:05
Niech jej Witko da wsparcie jak go nie ma.
Ola
Ola 5.01.2018, 10:19
W tym muzeum jest tak nudno że mi się też nie chce nic napisać o nim. Może w końcu ktoś się kiedyś znajdzie co zmieni oblicze tego muzeum. Narazie porażka jakaś.
Kiki
Kiki 4.01.2018, 11:13
porządkujcie owocnie niech porządkuje również w końcu tam władza, która chyb jeszcze nie dotarła
do wolontariusza
do wolontariusza 3.01.2018, 21:53
My ? czyli pan i kto ? i inni wolontariusze :)
Wolontariusz
Wolontariusz 3.01.2018, 21:41
Odnoszę wrażenie,że ktoś chcę Panią Dorotę usunąć z tego stanowiska ale my na to nie pozwolimy.
Xxx
Xxx 4.01.2018, 21:37
Oby jak najszybciej!
Kasia
Kasia 3.01.2018, 20:08
Dzik gdzie stał jak chodziłam jako dziecko tak samo stoi w tym samym miejscu, nieskromnie powiem że mam już 55 wiosen.
Komuno
Komuno 3.01.2018, 19:55
wróć !!!!!!
do wolontariusza
do wolontariusza 3.01.2018, 19:49
o 5 minutach znajomości z panią dyrektor, potem się juz nią poznaje kto to jest tak naprawde , a pan zdaje sie ze nie jest pan wolontariuszem cały czas ?!? Zresztą nie wiem, nie mam ochoty tam chodzić od 2 lat , po tym jak mnie tam potratowała nibypani dyrektor
Do wolontariusza
Do wolontariusza 3.01.2018, 17:21
No naprawdę super. Super na 5 minut. To się zgadza.
Wolontariusz
Wolontariusz 3.01.2018, 17:42
O jakich 5 minutach mowa Muzeum czynne jest zawsze długo.
Wolontariusz Muzeum Rafał
Wolontariusz Muzeum Rafał 2.01.2018, 23:35
Pani dyrektor Muzeum jest super oraz cała kadra pracowników wiemy co należy do naszych obowiązków nawet pod nieobecność Pani Doroty sobie potrafimy poradzić.
Jeśli nie masz pojęcia o pracy Muzeum w Tomaszowie Maz to nie komentuj.
Git majonez
Git majonez 2.01.2018, 22:54
Porządkowanie czego że się zapytam, to chyba jakaś zmyła dla ogółu. Coś mi się wydaje, że w końcu Pani DYREKTOR czuje że się sypie grunt pod nogami i postanowiła porządkować i konserwowac. Ptaszki ćwierkają na mieście że owa DOBRA ZMIANA porządkuje ostatki Zagozdonowych i Prlowskich rozdań.
Do Hoper 12
Do Hoper 12 2.01.2018, 22:44
Hoperze rzeczywiście zmiany na gorzej niestety tamta mogła jeszcze być bo teraz to szkoda tam iść wogole
RAFAŁ
RAFAŁ 2.01.2018, 22:08
TEN "TŁUM" WE WNĄTRZ NA TYM ZDJECIU TO CO NIBY ŻE TAK CODZIENNIE ?
kiki
kiki 2.01.2018, 22:07
porządkowanie ????? no tak to im długo zejdzie , z porządkowaniem wśród pracowników by sie zdało , niektórych bez kwalifikacji
Hoper12