Wehikuł czasu

  • 29.08.2009, 15:37
  • Mariusz Strzępek
Wehikuł czasu
Piękna, słoneczna pogoda bez wątpienia sprzyjała wczoraj spacerowi do Parku im. Solidarności, gdzie tomaszowianie mogli obejrzeć spektakl pt. Longplay przygotowany przez aktorów z łódzkiego Teatru Studyjnego wyreżyserowany przez Agnieszkę Greinert

Studenci PWSFTviT zabrali publiczność w godzinną podróż wehikułem czasu, śpiewając znane z lat 80-tych piosenki polskich zespołów m.in. Republiki, Maanamu, Perfectu i Budki Suflera w nowych aranżacjach.
Usłyszeć można było takie nieśmiertelne przeboje jak: Śmierć w Bikini, Noc komety czy Józek nie daruję ci tej nocy.
 

Tomaszowianie narzekający wciąż na to, że w mieście nic się nie dzieje i tym razem nie dopisali na „Muszli”. Amfiteatr nie był wypełniony po brzegi a co najwyżej w 1/4 . Kolejny przykład na to, że „para może pójść w gwizdek” mimo zaangażowania i jak najlepszych intencji organizatorów, w tym przypadku Wydziału Kultury Urzędu Miasta.

Może to też znak, że pora już skończyć z darmowymi imprezami plenerowymi a czas na komercyjne, biletowane imprezy.

P.S.


Mnie osobiście koncert się podobał, chociaż nie wiem dlaczego męskie utwory śpiewały kobiety i odwrotnie. Być może dlatego, że (przynajmniej niektóre z nich) miały mocniejsze, bardziej rockowe głosy

 

2009.08.28 Pożegnanie lata

 

[reklama2]

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Marius
Marius 30.08.2009, 19:42
Koncert rzeczywiście świetny i oby w przyszłe lato tego typu imprezy ponownie pojawiły się na "Muszli". Mam jednak dwa poważne zastrzeżenia. Nie wiem kto odpowidzialny był za realizację dźwięku, ale z pewnością nie był to specjalista wysokiej klasy. Przesterowania i rzężenie głośników nawet pod koniec koncertu nie świadczą o profesjonalizmie dźwiękowca. A drugą uwagę kieruję do konferansjera (pana Z.). Jeżeli zapowiada się czyjś występ, to dobrze by było wiedzieć jaki teatr reprezentują a nie pytać się wykonawców " skąd jesteście".

Pozostałe