"Pokaż serce- daj korek" w Ósemce

  • 28.12.2017, 16:49
"Pokaż serce- daj korek" w Ósemce
"Pokaż serce- daj korek" w Ósemce POMAGAJMY! TO NIC NIE KOSZTUJE !


MAJA ŻACZEK jest dziewczynką, która choruje na Mózgowe Porażenie Dziecięce. Jest uczennicą Szkoły Podstawowej nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim. Potrzebuje pomocy w zebraniu korków na dalszą rehabilitację, która ułatwi jej funkcjonowanie wśród nas. Mama Zuzi w poniedziałek dnia 11 grudnia odebrała od opiekunów akcji dużą ilość korków z naszej szkoły. Sama Zuzia odwiedziła naszą szkołę, aby podziękować dzieciom. Nie przestajemy, zbieramy dalej! Akcja trwa pod tytułem POKAŻ SERCE- DAJ KOREK!!!!


Opiekunami akcji są: A. Florczyk A Gliszczyńska E. Radzyńska

 

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe