Cykl spalskich jarmarków po raz piąty

  • 7.05.2009, 11:18
Cykl spalskich jarmarków po raz piąty
W niedzielę 10 maja odbędzie się pierwszy w tym roku „Spalski jarmark antyków i rękodzieła ludowego”. Kolejne odbędą się 14 czerwca, 12 lipca, 9 sierpnia i 20 września.

„Spalski jarmark antyków i rękodzieła” jest adresowany przede wszystkim do kolekcjonerów i zbieraczy wszelkiego rodzaju przedmiotów zabytkowych, staroci oraz do osób handlujących tego typu przedmiotami. Na imprezie mile widziani są również twórcy ludowi wystawiający i sprzedający swoje wyroby.

Jarmarki zostały nagrodzone w 2007 roku przez Polską Organizację Turystyczna certyfikatem "Najlepszy produkt turystyczny".

Spalski jarmark to impreza cykliczna, odbywa się raz w miesiącu w sezonie letnim. Dla zwiedzających wstęp jest bezpłatny.

Imprezie targowej towarzyszą liczne atrakcje: program estradowy, wytwarzanie na żywo wyrobów przez znanych twórców ludowych, gry i zabawy dla dzieci, przejażdżki bryczkami i zwiedzanie Spały z profesjonalnymi przewodnikami. Jarmark odwiedza też grupa tomaszowskich miłośników starych motocykli.

Dla wystawców przygotowane są profesjonalne stanowiska handlowe, jest również miejsce na rozstawienie większych przedmiotów.

W pobliżu terenu Jarmarku przewidziane są obszerne parkingi zarówno dla wystawców jak i dla gości. Teren imprezy jest nadzorowany przez firmę ochroniarską.

Jarmark odbywa się w bardzo malowniczym miejscu nad stawem w centrum Spały.
 

[reklama2]

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

nikifor
nikifor 11.05.2009, 12:50
Zawiedziona, ale o co konkretnie Ci chodzi? Bo nie bardzo rozumiem! Jeśli się zapiszesz to też możesz być wystawcą :)
zawiedziona
zawiedziona 11.05.2009, 12:38
szkoda tylko że stoiska nie są dostępne dla wszystkich :( a niby dlaczego stolik ma być tylko dla wystawców a dla prostego człowieka oferującego swoje wyroby nie ???
Aga
Aga 10.05.2009, 20:57
Szkoda,ze zabraklo checi i chyba pieniedzy na "scywilizowanie"te renu jarmarku.Tak trudno utwrdzic teren i sciezki?Po takim spacerku ubranko jest do prania a i z pluc ciezko pozbyc sie kurzu.
KK
KK 10.05.2009, 09:34
ja też. z babunią.
kiki
kiki 8.05.2009, 10:53
będę z dziadziem na pewno.!

Pozostałe