Z trawką w pustostanie

  • 21.12.2017, 13:26
Z trawką w pustostanie
W okresie zimowym, jednym z zadań realizowanych przez policjantów jest pomoc osobom narażonym na wychłodzenie organizmu. Podczas kontroli jednego z pustostanów mundurowi zamiast bezdomnych ujawnili trójkę młodych mężczyzn, posiadających przy sobie narkotyki. Mężczyźni już usłyszeli zarzuty, grozi im do 3 lat więzienia

19 grudnia o godzinie 18:40, policjanci kontrolując pustostany pod kątem przebywania w nich osób narażonych na wychłodzenie organizmu, w budynku przy ulicy Kanonierów zauważyli trójkę młodych ludzi, którzy widząc patrol policji zaczęli chować do kieszeni jakieś przedmioty.

 

Młodzi ludzie zostali wylegitymowani, trzech mężczyzn w wieku 17, 21 i 25 lat zostało przeszukanych. U 21-latka policjanci ujawnili 11 dilerek z suszem roślinnym oraz susz zawinięty w folię aluminiową, 17 latek miał ukrytą w odzieży 1 dilerkę z suszem. Sprawdzony testerem susz okazał się marihuaną.

 

Policjanci dokonali przeszukań miejsc zamieszkania podejrzewanych, ujawniając u 17 latka 0,63 marihuany. Łącznie policjanci zabezpieczyli 46 gramów marihuany. 17 i 21 letni mieszkańcy Tomaszowa usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających za co grozi kara do 3 lat wiezienia. Mężczyźni nie byli wcześniej notowani, w chwili zatrzymania byli trzeźwi

 

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

NIEPRAWDA
NIEPRAWDA 8.01.2018, 17:40
HAHah do 3 lat wezcie sie w glowe stuknijcie skad bierzecie te wyroki???!!! Tylko co dostana to POUCZENIE!!!
Cinek
Cinek 25.12.2017, 01:57
Kary powinny być tak wysokie żeby im się odechciało zajmowaniem tym gównem to raz.W szkole w samochodówce jest pełno dilerów.Jak wiecie to piszcie niech ich wyłapią wszystkich.
fctm
fctm 22.12.2017, 10:59
Maryska to nic złego. Po wódzie odbija ludziom a słyszał ktoś o awanturujących się po ziółku?
wert
wert 24.12.2017, 14:29
słyszałem i sam widziałem zachowanie po marihuanie i nie gadaj,że działa kojąco,bo na niektórych działa właśnie źle,a kolejnym etapem po marihuanie może być coś groźniejszego,więc marihuana to mały kroczek na przód aby spróbować poźniej coś twardszego,bo tak się właśnie w kolejnych etapach.
janeck
janeck 21.12.2017, 19:41
Faszystowski kraj, gdzie milicja zamiast łapać przestępców zajmuje się rujnowaniem życia młodych ludzi.
wert
wert 24.12.2017, 14:31
a posiadanie 11 dilerek to niby co? nie przestępstwo ? zobacz co sie dzieje w Czechach i Holandii po tym jak zalegalizowano tam posiadanie marihuany.
multi99
multi99 24.12.2017, 11:53
Jaki Faszystowski Kraj ??? Właśnie POLICJA zajmuje się przestępcami w tym wypadku , za posiadania środków odurzających grozi kara do 3 lat wiezienia według KK .. Co Ci nie pasuje ???? A co do rujnowania życia Ci młodzi sai to robią sięgając po narkotyki .....
kadet-żołnierz
kadet-żołnierz 21.12.2017, 14:48
jakim prawem nazywani są KADETAMI!!!
Od dnia 1 stycznia 2010 roku, tytuł kadeta otrzymują żołnierze służby przygotowawczej kształcący się na pierwszy wojskowy stopień podoficerski - kaprala. Objęci kształceniem otrzymują tytuł kadeta, bez szczególnego nadania z dniem rozpoczęcia pełnienia kandydackiej służby przygotowawczej. Z dniem 23 marca 2011 roku, tytuł kadeta może być używany także przez żołnierzy w czynnej służbie wojskowej, w stopniach szeregowych, kształcących się na podoficera. Wymienieni otrzymują tytuł kadeta, bez szczególnego nadania:

w czasie odbywania zasadniczej służby wojskowej – z dniem rozpoczęcia kształcenia;
w ramach kursu podoficerskiego w czasie odbywania ćwiczeń wojskowych lub pełnienia okresowej służby wojskowej – z dniem rozpoczęcia kształcenia;
w czasie pełnienia służby wojskowej w razie ogłoszenia mobilizacji i w czasie wojny – z dniem rozpoczęcia kształcenia[2].
asdasd
asdasd 21.12.2017, 13:55
Kornkowa akcja policji brawo !

Pozostałe