Rekreacja z TKKF i OSiR XI

  • 09.03.2009, 14:55
  • Adikos
Cotygodniowe wyniki rozgrywek przesłane przez TKKF i OSiR

Amatorskie Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Piłce Siatkowej o Puchar Przedsiębiorstwa Budowlanego „ARTOM”- sezon 2008/2009

 

Wyniki 1 kolejki II rundy:

 

Grupa „A”

 

TKKF ZNP – WKS Hubal 2:0 (14,18)
Polskór – Junior 2:0 (15,23)
Hubal– Senior 2:0  (14,13)
 

Pauzował: Extom
 
 

  1. Polskór 13 24 23:7
  2. TKKF ZNP 13 24 22:7
  3. Hubal 13 23 22:9
  4. Extom 12 22 21:5
  5. Junior 13 21 19:12
  6. WKS Hubal 13 21 17:12
  7. Senior 13 20 17:14

 

Grupa „B”

 

Policja – Energetyk 2:0 (11,18)
Caparol – Lubochnia 2:0 (15,16)
Mechanik – II LO mecz przełożony

  1. Caparol 13 1913:15
  2. Policja 13 17 9:18
  3. Mechanik 12 16 10:17 
  4. Lubochnia 13 15 6:22
  5. II LO 12 14 6:21
  6. Energetyk 13 13 0:26

Punktacja: zwycięstwo-2 pkt., porażka-1 pkt., walkower-0

 



 Miejska Liga Koszykówki o Puchar Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji – sezon 2008/2009

 

15 marca w hali OSiR-u przy ul. Nowowiejskiej odbędzie się ostatnia kolejka Miejskiej Ligi Koszykówki w sezonie 2008/2009.
 

O godz. 14.00 zmierzą się Gimnazjum Zawada  z  Biegunem Team, o 15.15 Wiking walczyć będzie  z New Age, o 16.30 Wojownicy rozegrają swój ostatni mecz z zespołem AND 1, a o 17.45 obrońcy tytułu Sepy-FM

Polska  podejmować będą ekipę Tomy Brothers.
 

Po zakończeniu ostatniego meczu tj. ok. 18.45 odbędzie się uroczyste podsumowanie zmagań XI edycji rozgrywek.
 

 


 

15. Indywidualne Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Kręglach o Puchar Firmy „STALBUD” – sezon 2008/2009


                                 

8 Turniej Klasyfikacyjny – 05.03.2009 r.


          
Klasyfikacja mężczyzn:
 

  1. Dziubecki Tomasz 266
  2. Wiskowski Sebastian 246
  3. Lasota Jacek  245
  4. Zbroszczyk Sylwester 244
  5. Wojciechowski Tomasz 242
  6. Plich Leszek 242
  7. Zbroszczyk Arkadiusz 241
  8. Wągrodzki Grzegorz 239
  9. Wojtalczyk Artur 238
  10. Drechna Robert 234
  11. Korek Bogusław 233
  12. Chojecki Sławomir 232
  13. Wojciechowski Krzysztof 228
  14. Strzelecki Zbigniew 226
  15. Dębowski Klaudiusz 225
  16. Piotrowski Tomasz 225
  17. Kontrymowicz Mieczysław 224
  18. Sobierski Mieczysław 224
  19. Gliszczyński Tomasz 223
  20. Zbroszczyk Sławomir 222
  21. Głogowski Sebastian 221
  22. Głogowski Jakub  220
  23. Chrząszcz Jarosław  219
  24. Maciejewski Stefan 218
  25. Iwanicki Adam 217
  26. Nowak Zenon 214
  27. Piotrowski Henryk 213
  28. Ciszewski Jacek 209
  29. Dębiecki Łukasz 205
  30. Józwik Stanisław 200

              

Klasyfikacja kobiet:


 

  1. Strawińska Dorota 247
  2. Boros Beata 225
  3. Polak Bożena 216
  4. Dębiec Monika 200
  5. Dziubecka Danuta 187
  6. Wojtalczyk Katarzyna 167

 

Klasyfikacja generalna po 8 turniejach:
 

Mężczyźni: 
 

  1. Wojtalczyk Artur 950
  2. Zbroszczyk Arkadiusz 935
  3. Zbroszczyk Sylwester 850
  4. Korek Bogusław 825
  5. Dziubecki Tomasz 805
  6. Wojciechowski Tomasz 805
  7. Wiskowski Sebastian 800
  8. Wojciechowski Krzysztof 740
  9. Lasota Jacek 730
  10. Plich Leszek 694
  11. Gliszczyński Tomasz 650
  12. Chojecki Sławomir 640
  13. Grabowski Jacek 520
  14. Iwanicki Adam 505
  15. Wągrodzki Grzegorz 490
  16. Sobierski Mieczysław 485
  17. Dębowski Klaudiusz 480
  18. Mordaka Jarosław   475
  19. Chrząszcz Jarosław  470
  20. Piotrowski Tomasz 450
  21. Nowak Zenon  375
  22. Strzelecki Zbigniew 360
  23. Piotrowski Henryk 315
  24. Głogowski Jakub  315
  25. Ciesielski Paweł 310
  26. Dela Mariusz 290
  27. Drechna Robert 280
  28. Józwik Stanisław 280
  29. Kucharczyk Andrzej   260
  30. Głogowski Sebastian 170
  31. Józwik Izydor 160
  32. Ciszewski Jacek 160
  33. Kumek Tomasz 155
  34. Maciejewski Stefan  155
  35. Diduch Piotr  115
  36. Wolski Sławomir 105
  37. Arkuszyński Piotr  105
  38. Kontrymowicz Mieczysław  65
  39. Zbroszczyk Sławomir 50
  40. Adamski Leszek 35
  41. Słowiński Maciej 35
  42. Pietrzak Jacek 35
  43. Dębowski Wiktor  25
  44. Walczak Adam 15
  45. Filip Mariusz 5
  46. Dębiecki Łukasz 5

 

Kobiety:
 

  1. Strawińska Dorota 1100
  2. Boros Beata 1095
  3. Polak Bożena 1015
  4. Dziubecka Danuta 990
  5. Dębiec Monika 955
  6. Wojtalczyk Katarzyna 935
  7. Dębowska Kinga 825
  8. Drechna Agnieszka 460
  9. Banasik Dorota 255
  10. Pietrzak Malwina 100


Klasyfikacja generalna po 8 turniejach po odrzuceniu dwóch najsłabszych wyników:
                                  

Mężczyźni:
 

  1. Wojtalczyk Artur 805
  2. Zbroszczyk Sylwester 760
  3. Zbroszczyk Arkadiusz 735
  4. Lasota Jacek 715
  5. Wiskowski Sebastian 705
  6. Dziubecki Tomasz 700
  7. Korek Bogusław 695
  8. Plich Leszek 675
  9. Wojciechowski Tomasz 660
  10. Wojciechowski Krzysztof 640
  11. Gliszczyński Tomasz 595
  12. Chojecki Sławomir 550
  13. Grabowski Jacek 520
  14. Wągrodzki Grzegorz 490
  15. Sobierski Mieczysław 485
  16. Iwanicki Adam 480
  17. Mordaka Jarosław   475
  18. Dębowski Klaudiusz 450
  19. Chrząszcz Jarosław  445
  20. Piotrowski Tomasz 415
  21. Nowak Zenon  365
  22. Strzelecki Zbigniew 360
  23. Ciesielski Paweł 310
  24. Piotrowski Henryk 300
  25. Głogowski Jakub  295
  26. Drechna Robert 280
  27. Józwik Stanisław 270
  28. Kucharczyk Andrzej   260
  29. Głogowski Sebastian 170
  30. Ciszewski Jacek 160
  31. Maciejewski Stefan  150
  32. Dębowski Wiktor  25

                          

Kobiety:

 

  1. Polak Bożena  885
  2. Strawińska Dorota 840
  3. Boros Beata 835
  4. Dębowska Kinga 825
  5. Dziubecka Danuta 755
  6. Dębiec Monika 735
  7. Wojtalczyk Katarzyna 720
  8. Drechna Agnieszka 460

 

Puchar Parkiet – Dom:

 

  1. Wojtalczyk Artur – 1968 pkt.
  2. Zbroszczyk Arkadiusz – 1943
  3. Dziubecki Tomasz – 1904
  4. Korek Bogusław – 1903
  5. Wojciechowski Tomasz – 1900
  6. Wiskowski Sebastian – 1890
  7. Wojciechowski Krzysztof  – 1882  
  8. Strawińska Dorota – 1878
  9. Boros Beata – 1865  
  10. Chojecki Sławomir – 1836  

 


Puchar Andrzeja Kucharczyka:

 

Dziubecki Tomasz – 266 pkt.

Adikos

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kiki
kiki 10.03.2009, 20:48
A liga cymbergaja gdzie sie podziała?....
hip hop górą
hip hop górą 10.03.2009, 17:47
Fascynujące! Zaprawdę!

Pozostałe