Wybieramy osobisty prezent pod choinkę dla rodziców

  • 19.12.2017, 18:07
Wybieramy osobisty prezent pod choinkę dla rodziców
Czym obdarować rodziców, gdy sami już jesteśmy rodzicami? Jaki prezent dla nich wybrać, aby wywołać na ich twarzy uśmiech, a nawet łzy radości? Na sklepowych półkach znajdziemy bardzo wiele upominków, jednak trudno traktować je jako wyjątkowe. Mamy dla Ciebie świetny pomysł, który na pewno spodoba się Twoim najbliższym.

Fotoksiążka – wzruszający prezent dla osób bliskich sercu

 

Jak ująć te wszystkie spędzone razem lata? Czym wzruszyć rodzinę przy świątecznym stole? Najlepiej sprawić rodzicom taki prezent, który będzie odwoływał się do wspólnie przeżytych chwil i radości.

 

Wspaniałym prezentem, wpisującym się w świąteczne rodzinne klimaty, jest fotokalendarz lub fotoalbum. Każdy z nich, okraszony przepięknymi zdjęciami, przypomina nam wyjątkowe chwile z naszego dzieciństwa, kiedy problemy zdawały się nie istnieć, a rodzice byli młodsi i pełni sił. Fotoksiążka jest prezentem bardzo osobistym, w pełni zindywidualizowanym i wyjątkowym. Właśnie z tego powodu warto wręczyć ją osobom bliskim naszemu sercu. Upominek ten można dodatkowo ozdobić za pomocą stempli, które pozwalają uatrakcyjnić karty albumu.

 

Na jakie aspekty warto zwrócić uwagę,  kupując fotoalbum?

 

Aspekt pierwszy – rodzaj oprawy

 

Fotoksiążka może być wydana w miękkiej lub w twardej oprawie. Może być pokryta ekoskórą lub płótnem, w zależności od dobranej stylistyki całości. Ponadto, okładka może być wykonana w różnych kolorach – począwszy od beżu i bieli, poprzez wyraziste czerwienie, na ciemnych zieleniach i fioletach skończywszy. Nasza fotoksiążka mieć również różną wielkość – 30 x 30 centymetrów, 30 x 20 cm lub 20 x 20 centymetrów, co pokazuje, że album jest wpisany w kształt prostokąta lub kwadratu. Bogaty wybór rodzajów oprawy pozwala jeszcze lepiej dopasować wygląd fotoksiążki do naszych oczekiwań.
 

Aspekt drugi – typ stron w albumie

 

W wysokiej jakości fotoalbumach stosuje się sztywne, rozkładane na płasko strony. Użytkownicy mają też do wyboru elegancki papier kredowy, który podkreśla żywą kolorystykę zdjęć. Fotografie drukuje się na papierach FUJI DPI SILK za pomocą maszyn Xerox Versant. Składając własną fotoksiążkę, warto pamiętać, że liczba fotokart musi być zawsze parzysta – może mieć 24, 36, 48 lub 60 stron.

 

 

Aspekt trzeci – rodzaje szablonów, które nadadzą charakteru albumowi

Fotoalbum może reprezentować dziecięcą, podróżniczą, ślubną czy szkolną stylistykę. To jednak nie wszystko. Można także sięgnąć po szablon uniwersalny. Aby podkreślić okazjonalność albumu, można zastosować wyjątkowe dodatki, dostępne w kreatorze. 

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe