Ratujcie nas przed Kebabem!

  • 17.12.2017, 14:36
Ratujcie nas przed Kebabem!
Pomóżcie nam walczyć z tym miejscem. Ja od 5 lat z nimi walczę o ciszę w nocy, ale wszędzie dostaję odpowiedź, że jest to prywatną kamienica i nic nie można zrobić. Pisałam do prokuratury, byłam u prezydenta i w TTBS. Poruszałem nawet SANEPiD i Straż Graniczną. Wszędzie to samo: nic nie możemy zrobić! I tak mamy prawie codziennie w lato, ale nie tylko latem. Letnie miesiące są najbardziej uciązliwe, bo nie można w nocy okna uchylić, Zaproszam waszą redakcję na noc w sobotę, to sobie popatrzycie, jak to wygląda z naszej perspektywy. Teraz jest mniej wałęsającej się młodzieży. Za to stoją samochody z których gra głośno muzyka. Żrą to świństwo a jaki bałągan po sobie zostawiająmożna zobaczyć na załącząnych zdjęciach.

 

Od redakcji:

Tomaszowska Policja w bieżącym roku zanotowała 51 interwencji podejmowanych we wskazanym lokalu i jego okolicach. W ocenie naszych mundurowych nie jest to jakaś specjalnie wysoka liczba, zważywszy na tysiące interwencji podejmowanych każdego miesiąca. Nie wszystkie też dotyczą zakłócania porządku i ciszy nocnej. Część obejmuje klientów, którzy nie chcą na przykład zapłacić rachunku. 

 

 

Zdjęcia (14)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tomaszowianin.
Tomaszowianin. 15.01.2018, 20:16
Każda młoda osoba kiedyś będzie starym grzybem i powinna pomyśleć o tym , że jego rodzice czy dziadkowie potrzebują trochę szacunku i spokoju.W tym okropnym bloku mieszkają również młodzi ludzie z małymi dziećmi nie tylko stare baby.Uważam że lokal gastronomiczny calodobowy nie powinien tu się znajdować ponieważ jest to miejsce gdzie blok i kamienice są tak blisko siebie położone i robi się tzw. lej,a echo niesie hałas w górę jak echo w lesie czy górach.Nikt z mieszkańców bloku nie zazdrości właścicielom ich kokosów finansowych tylko proszą o spokój po prostu chcą aby w nocy mogli spokojnie sie wyspać .
nick
nick 14.01.2018, 17:56
Smutne jak zanikają lokale serwujące zdrową smaczną kuchnię polską, a popyt mają takie. Ludzie, więcej szacunku dla siebie.
Obywatel TM
Obywatel TM 8.01.2018, 18:42
Więcej Kebabów, więcej imigrantów przynajmniej nie piją alkoholu i pracują solidnie a nie jak nasze traperki
m&m
m&m 25.12.2017, 19:18
nie mam nic przeciw całodobowym kebabom, ale niektórym brakuje chyba zdolności wczucia się w czyjąś sytuację. ciekawe gdyby jeden luzak z drugim musialby słuchać co noc, miesiącami hałasów z perspektywy pokazanej na zdjęciu. nie trzeba być upierdliwą emerytką, żeby stracić nerwy.
kiki
kiki 19.12.2017, 19:21
Noc jest od spania a nie od szwendania.
Dario
Dario 19.12.2017, 18:29
DZIWIĘ SIĘ TYM WSZYSTKIM AMATOROM " KEBABA " ŚMIECIOWE,BYLE JAKIE JEDZENIE,PODOBNIE JAK "CHIŃSZCZYZNA" ,AMATORÓW NA GÓWNIANE JEDZENIE NIE BRAKUJE,NO CÓŻ, NIEKTÓRZY NIE SĄ WYBREDNI,ZADOWOLĄ SIĘ BYLE CZYM.
emerytka
emerytka 19.12.2017, 13:34
Teraz Biedronę nam otworzyłi na Polnej, tam to dopiero jest kocioł. Oka zmrurzyć nie można w porze poobiedniej, warkot silników parkujących przed sklepem do póżnych godzin, to dopiero jest koszmar.
♥
19.12.2017, 18:48
Po obiedzie to się idzie na spacer, żeby spalić kalorie, a nie spać, a potem narzekać, że doopa rośnie wszerz.
Co za naród, co za ludzie mieszkają na tej ul.Polnej? Wszystko im przeszkadza. Kebab - bo wieczorami są klienci, Biedronka - bo klienci przyjeżdżają po południu na zakupy. A kiedy mają przyjeżdżać?
A nie pomyślałaś, że po zakupy nie musisz teraz kopytkować kawał drogi, bo masz market pod nosem?
Łukasz
Łukasz 19.12.2017, 19:30
Polna to same glonojady w oknach, gapią się na te ulice i wszystko drażni te baby i tyle w temacie
Ktos
Ktos 19.12.2017, 16:09
Ogólnie cisza nocna jest od godziny 22. Więc czepianie się o godziny popołudniowe to czysty bezsens. Bo samochody jeżdzą wszędzie. Markety są wszędzie. Na ulicy Wandy Panfil też znajduje się wśród bloków. Nie ma problemów o warkot silników. Samochód przejżdzający ulicą tez robi warkot - nie ma problemu. Jest tak jak jest źle, jest lepiej - dla ludzi jeszcze gorzej.
Biedronka jest dużym plusem w tym miejscu. Wcześniejszy sklep miał bardzo wysokie ceny. A teraz można na prawdę kupić rzeczy w lepszej cenie.
Rozwijajmy się nie stójmy w miejscu
Ja
Ja 19.12.2017, 10:59
Dla policji to moze i malo interwencji ale dla nas lokatorow kamienic sasiadujacych i bloku na wprost to okropna masakra zaparkowane samachody pod oknami glosna mozyka bluznierstwa siadanie na parapetach picie i zarcie kebabow nikt niewie co przechodzimy nikt sie tym nie inyeresuje a pi policje jak sie dzwoni to raz przyjada a raz nie bo maja gdzies
lotr
lotr 19.12.2017, 10:15
Widocznie jest smaczne skoro tyle ludzi tam przychodzi. Przecież zawsze ktoś kto narzeka może otworzyć swój lokal w nocy. gwarantuje że cokolwiek będzie serwował zmelanzowani kupią i zezrą wszystko ;-)
19.12.2017, 00:21
Turecki kebab w egipskim lokalu robiony przez imigrantów z Bangladeszu;-)
Ktos
Ktos 19.12.2017, 09:55
Tak samo jak Czech w Polsce otworzy restaurację włoską :D
:)
:) 18.12.2017, 22:27
Straż graniczna do uporania się z hałaśliwymi klientami? Rasizm w czystej postaci i tyle. Żal wam tyłki sciska, że dobrze im idzie interes, a sami pierdzicie w stołek na zasiłku przy oknie 24 na dobę.
Geslerowa
Geslerowa 18.12.2017, 16:47
Dziwi mnie tylko to ze tyle ludzi chce jesc to gowno. Przeciez tam jest syf i brud...
Znany
Znany 18.12.2017, 14:16
Na Gastro-fazie to trzeba zjeść :D
lxx
lxx 18.12.2017, 13:28
problemem nie jest restaurator lecz głośno zachowujący się konsumenci. Druga strona medalu jest taka że osoby mieszkające w feralnym bliku przy ul. Polnej to w większości ludzie starsi, nie mający lepszego zajęcia niż wyglądanie przez okno, życie życiem innych, szukanie na siłę problemów i składanie donosów na policję jak tylko nadarzy się okazja. Ja kiedyś padłem ofiara takiego zgłoszenia telefonicznego na Policję jednego z lokatorów tego bloku - głośno zachowywał się ktoś inny ale rysopis podany w zgłoszeniu pasował do mnie [...]. Osobom przewrażliwionym proponuję wyminę okien na dźwiękoszczelne, obejrzeć "Plebanię", "Na dobre i na złe", może tv trwam pooglądać a w ostateczności zmienić miejsce zamieszkania
Dimos
Dimos 18.12.2017, 12:15
U niektórych w głowach zamieszkał PRL na dobre. Centrum miasta to i jest kebab. Nie odpowiada sąsiedztwo? Zamiast pisać donosy trzeba pomyśleć o wyprowadzeniu się.
ciekawy
ciekawy 18.12.2017, 11:16
czemuautor tekstu nie wspominanicojeszcze jednym sposobie rozwiązania problemu ? mianowicie rzucanie butelkami słoikami samkiedys byłem świadkiem jak z balkonowktos ciskal.
buractwo sienie może wyspac? stopery w uszy. Sa dziesiątki lokali w Tomaszowie i akurat tylko ten was kluje w oczy? bo tamkomus innemu halasuja pod oknem i jest git ajak u mnie tojuz be be hipokryci
Ktoś
Ktoś 18.12.2017, 08:56
Lucek zapraszam serdecznie. To ja sobie nie życzę by pod moim oknem stawały samochody. Jestem bardzo wyczulony na dźwięk samochodu i przez to spać nie mogę. Możemy so przyczepić do wszystkiego. Ale to nie jest wina człowieku kogoś kto otwiera lokal. To jest złe wychowanie ludzi. Tu jest wyczuwalny pośredni rasizm. Nie napisałeś nic złego wprost o nich, ale czemu tak na nich ciśniesz. Bo inny kolor skóry? Jeszcze raz pisze . To nie wina właścicieli , tylko trzody, która nie potrafi się zachować. A jeśli Ty wolisz załatwiać sprawy w taki sposób jak wcześniej napisałeś, to chyba kto inny ma siano w głowie. Myślenie w stylu - "otworzył lokal, mi jest źle T muszę mu dopierdzielic". Kultury trochę więcej i poszanowania.
Strażnik
Strażnik 18.12.2017, 09:19
To chyba nie do końca tak jest, jak piszesz. Gdybyśmy mieli do czynienia z działalnością gastronomiczną prowadzoną wewnątrz lokalu, wtedy twoje argumenty miałyby jakieś uzasadnienie. Tu mamy nocną sprzedaż przez okno, czy na "wynos", jak kto woli. Swoboda prowadzena działalności gospodarczej nie może ograniczać ludziom prawa do wypoczynku. Zachowanie tych młodych ludzi na ulicy, to jedno, ale zasadą jest też prwadzenie działalności o niskiej uciążliwości. Nie może być tak, że działalność prwadzona jest czyimś kosztem, a tu dokładnie jest taki przypadek.
Ktos
Ktos 18.12.2017, 15:29
Ale co ci poradzi jeden człowiek, przeciw większej grupie? Się odezwie to będą jeszcze głośniejsi. Co ma napisać karteczkę, że konsumentom, którzy zachowują się głośno kebaba nie sprzedajemy? To jest tylko wina klientów. Ktoś ma prawo zamknąć sobie lokal i sprzedawać przez okienko.
Janko
Janko 18.12.2017, 01:13
Dzwoń na Policję, oni są od załatwiania takich spraw.
Ktos
Ktos 18.12.2017, 00:41
Lucek powiem ci najgorsze podejście jakie można mieć. Czy to wina właściciela ? To co ze zarabia tu w Polsce. Płaci podatki itd więc ma prawo prowadzić działalność w jakim miejscu tylko dostanie zgodę . Dostał tu to będzie prowadzić dalej. Na polnej nie tylko pod kebabem bywało głośno. W wielu miejscach . I koło sklepów nocnych . Więc robimy z igły widły. Co do autora to zanim napiszesz post to popracuj nad ortografią . A redakcja mogła by redagować
Lucek
Lucek 18.12.2017, 08:26
Ktos trzeba mieć w mózgu siano żeby taką działalność otworzyć pod oknami mieszkańców cało dobowo jak jesteś taki mądry to podaj adres to pojedziemy pod twoje okna i będziemy szaleć aż do świtu
Turek
Turek 17.12.2017, 22:44
A Policja nasza inteligentna Policja bierze w ogóle pod uwagę fakt, iż ludzie się boją i to 50 interwencji za chwilę mogłoby się zamienić w około 250, gdyby ludzie się zwyczajnie nie bali?

Pozostałe