Studiuj w filii

  • 04.09.2008, 14:30
  • Mariusz Strzępek
Studiuj w filii
Ostatnia szansa na studia dzienne i zaoczne w Filii Uniwersytetu Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim.

Absolwenci szkół średnich mają jeszcze we wrześniu możliwość zapisywania się na studia w Filii Uniwersytetu Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim.

 

Przedłużona została rekrutacja na następujące kierunki studiów niestacjonarnych (zaoczne – odpłatne) pierwszego stopnia (licencjackie):
 

• turystyka i rekreacja - do 21.09 (II rekrutacja),
• zarządzanie - do 19.09,
• ekonomia - do 25.09,
• informatyka - do 25.09 (II rekrutacja).

 

Można jeszcze także zapisywać się na studia stacjonarne (dzienne - bezpłatne) na kierunku informatyka (III rekrutacja). Termin rejestracji do 25 września.
 

Zajęcia odbywają się w Tomaszowie Mazowieckim zaś po ukończeniu studiów otrzymuje się dyplom Uniwersytetu Łódzkiego – prestiżowej, państwowej uczelni. Wszystkich chętnych zapraszamy. Więcej informacji na temat kierunków oraz procedury rekrutacji na stronie internetowej www.filia.uni.lodz.pl oraz pod numerem telefonu: (044)724-97-20.

 

 

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kiki
kiki 08.09.2008, 18:07
@32 klp. - no to teraz dałeś popis głupoty.
Naprawdę.! Tak jest.
Jak sobie wyobrażasz studentów niepełnosprawnych mających bardzo dobre wyniki w nauce i codzienne dojazdy z terenu na uczelnie.
Filia takie możliwosci w tym przypadku spełnia,ułatwia i daje mozliwości nie tylko tej młodzieży ale i tej w trudniejszej sytuacji finansowej.
Pogadaj z takimi ludzmi a wtedy bedziesz wiedział kto tu madry a kto głupi.
A dyskutować każdy może,apele nic tu nie pomogą.
Nie sądż każdego względem głupiego swego ego.
Tomaszowiak
Tomaszowiak 08.09.2008, 13:33
Purysta. Chyba chodzi Ci o tempora?
klp
klp 08.09.2008, 08:36
Ludzie...
Nie wchodźcie w dyskusję z Kiki. Głupiemu i tak nie wytłumaczysz, że nie ma racji a jak mówi mądre przysłowie "najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pobije większym doświadczeniem"
Pozdrawiam :]
purysta
purysta 08.09.2008, 08:10
Prestiż uniwersytetu podważa absolwent magister-analfabeta który pisze CHORYZONTÓW
O temores!O mores!
mgr
mgr 08.09.2008, 00:10
Jako absolwent studiów dziennych na UŁ stanowczo protestuję, aby absolwent zaocznych studiów na tomaszowskiej filii miał taki sam dyplom jak ja. To podwaza prestiz uniwersytetu !!! Na dyplomie zrobionym w filii w Tomaszowie powinno zawsze byc napisane FILIA . A jeśli ktos Wam obiecuje, ze wTomaszowie zrobicie identyczny dyplom niz w Lodzi to Was oszukuje. Bo studiuje sie dla wiedzy i poszerzenia choryzontów a nie dla dyplomu. Dyplom to tylko papierek ale pownien dokumentować prawdę a nie ją ukrywać.
Karol
Karol 07.09.2008, 23:45
Ciekawe czy oglądaliście koncert w Wembley Arena dzisiaj wieczorem.

Na początek Maciej Płażyński strzelił, że "szkoda, że budujecie Londyn a nie własny kraj" a później Beata Kozidrak - "nie znam się na polityce ale kolejny już rząd nie potrafi rozwiązać problemu emigracji". - Zabrakło tylko pozdrowień dla Sławomira Nowaka
kiki
kiki 07.09.2008, 17:46
@26- morris....moj ty misiaczku,genialny,...ja to i o tym wiem....
wcale mnie nie zaskoczyłeś.
Ale,ale odezwij sie jak juz cos tam dokonasz.
Wszak nauka i geniusze tacy jak ty gwarantem postepu dokonań ludzkości.
ciao....mój chudzinko.
koko
koko 07.09.2008, 03:48
Prestiżowy Uniwersytet, to jest skandal i to znowu w Tomaszowie Mazowieckim jak zawsze!!!!
morris
morris 07.09.2008, 03:40
oj jesteś tak prosta kiki, proszę nie bierz wszystkich informacji z google.com bo np. IF jest nie tam. Wyczytałaś jakieś bzdrury nierozumiejąc nic, a potem piszesz coś. Współczuję Ci za tak niską wiedzę. Nie jestem żadnym geniuszem, a ci "prof." mają tylko polskie "osiągnięcia" i boją się jeśli ktoś wspomni o IF. Ciao grubasku!
anty
anty 06.09.2008, 23:43
tlumaczyć sie nie tlumacze. Zwyczajnie nie mialem pojecia że mozna palać tak bezpodstawną złoscią do tego czego widocznie sie nie rozumie. Kiki jest taki kawałek kazika i nosowskiej ktory strasznie kojarzy mi sie z twoją osobą. Kawalek ma bodajże tytul Zoll - polecam! no chyba ze osoby te są dla Ciebie zbyt wywrotowe i antypatryjotyczne i wolisz panią Villas.
kiki
kiki 06.09.2008, 21:25
o,o...coś cię ruszyło jednak,bo po co sie tłumaczysz.
Czyżbyś nie wiedział,że podróże kształcą.
I nie wal tu światowca,boś w zadupiu wychowany.
Wolność żle pojmowana,przynosi więcej strat niż korzyści.
Ale tam...co takich jak ty obchodzi własny kraj...popaprańcu.
Każda uczelnia wyższa powoływana jest po to by rozwijać własną ojczyznę ty wybrałeś obczyznę...twoj wybór,twój raj.
anty
anty 06.09.2008, 20:28
kiki jak widać jest osobą zgorzknialą i niedowartosciowaną do granic mozliwosci dlatego z kazdej jej wypowiedzi sączy sie jad w ilosci jakiej nie widzialem chyba nigdzie przed tem.
powtorze wiec jeszcze raz!
1. nikt za moją edukację nigdy nie płacił poza mną samym.
2. polska jest juz od jakiegos czasu krajem wolnym ktorego obywatele mają suwerenne prawo decydowac o swoim zyciu wedlóg wlasnego uznania takze o tym gdzie chcą swoje życie pędzić. jeśli ktoś tego nie rozumie to znaczy że metalnie tkwi w jakim atorytarnym systemie do ktorego sie ciagle odwołuje.
3. co do filii nigdy nie twierdzilem ze nie jest to szansa bo jest i to dobrze ze ten univerek jest.
4. co do bycia renegatem z powodu wyjazdu zagranicę i opuszczania kraju w potrzebie to nie rozumiem o co chodzi. bo o ile wiem kraj nie jest w żadnej potrzebie - wiec ta wypowiedz potraktuje jako przejaw chorej zawiści.
5. Sądze że obejrzenie kawałka świata nikomu nie zaszkodzilo - chociażby ze względów poznawczych. no ale jesli ktos chce przezyć całe życie w TM to jego wybór.
6. ktoś tu wykozuje objawy jakiejś antykomunistycznej schizofremii spowodowanej pewnie nadmiernym slychaniem pewnego "bardzo patryjotycznego" radia z Torunia. prponuje kiki zeby sobie tez gdzies pojechala i kawalek swiata zobaczyla to ci napewno pomoze w terapii.
kiki
kiki 06.09.2008, 20:04
a może morris byś te swoje osiegnięcia ne IF zaprezentował i nam wyliczył ile to ich na liste filadejfiską wpisano....co....
Co ty na to....???
uważasz,ze w filiach zadna sława nie wykłada,to żeś "geniusz"...jesli tak piszesz.
anty
anty 06.09.2008, 18:47
hahah kiki czemu tyy ludzi wyzywasz ?? okres masz bo jakas podrazniona jestes :)))
kolezanko pisz wolniej w swoich wypowiedziach bo robisz sama byki .. a wyzywasz kogos od tumoków i kretynów .. Czy ty masz wszystko ze swoim mozgiem wporzadku ? proponuje jakiegos specjaliste boś chora ... i to zdecydowanie widac :] nie jedna osoba juz ci prawde napisala .. wiec cos w tym jest ;) pozdro
morris
morris 06.09.2008, 14:44
Nie wierzę własnym oczom patrząc na te dyrdymały. Jakie sławy ??? Wystarczy spojrzeć na IF (Impact Facor-tłumaczę to specjalnie dla Ciebie, szanowne KIKI, bo widać, że inteligencją nie grzeszysz, a wiedzą, bądź Uniwerkiem pochwalić się nie możesz). Bądź zdrowa, bo rozumu już nie nabędziesz. Pa grubasku:)
anty
anty 06.09.2008, 11:23
Jak juz powiedzialem wczesniej od moich studiow prosze sie ojebac bo sam ze nie placilem i nic ojczyznie ani zadnemu z szanwonych wypowiadajacych sie na forum winny nie jestem.
od motywow osob wyjezdzajacych tez proponuje sie odjebac bo nic nikomu do tego.
jedej z osób wypowiadajacych sie radzil bym moze pojedzic troche po swiecie i odswiezyc sobie umysl bo chyba zlogi wistomowskiego siarczu spowodowaly wyksztalcenie sie jakies odmiany antykomusnitycznej schizofremii. Powtarzam po raz kolejny za ja nic nikomu za nic winny nie jestem wiec. Naszczescie Polska juz dosc dawno temu stala sie wolnym krajem i ludzie moge sobie wybrac sposob w jaki i gdzie chca zyc bez proszenia sie nikogo o zgode. Nie mam nic do TM i pewnie do niego wroce ale bogatszy o doswiadczenia i przygody ktorych w TM a nawet okolicach bym nie zaswiadczyl a jest to o wiele wazniejsze niz kurs funta.
kiki
kiki 06.09.2008, 08:05
slabeusz,chudzinka intelektualna....

morris,al eś kretynizmem błysnął...
dla ciebie prawda tak bolesna...?

ignorantką mnie nazywa i do tego jeszcze z wielkim brzuchem....nieuk i tępak,który byki w pismie robi.
wykształciuszek cholerny.
Ano zobacz sobie ćwoku na stronach univerka a i filii kto tam wykłada.
Ano zobacz i pomyśl ćwoku jakie to daje możliwosci i korzysci ,miastu,nam młodym posiadając tu filię univerka.
Kilka lat temu młodzież takiej szansy kształcenia nie miała.
owszem dostawali się na studia komunistyczne miernoty,lewusy jak cholera....i studiowali przez 10-15 lat bo... bo tatuś załatwił towarzysz....wierny i mierny...wykształciuch z papierem.
magister po przyśpieszonym kursie nauczania,który 3 miesiace albo od pół roku do roku trwał.
O tow.Gierek AGH tak jako geniusz właśnie ukończył.
Jak skończył....wiemy.
ignorantem był nieuku takim jak ty,bo dyrdymały walisz jak ten renegat co opuścił w potrzebie kraj.
:)
:) 05.09.2008, 23:19
A gdzie tu niby ignoranctwo? A może by tak używać słów, które się rozumie?
morris
morris 05.09.2008, 22:49
kiki jak zwykle poruszyła nas swoim ingnoranctwem. Czy z Tobą coś nie tak ... Czy wielki brzuch niepozwala wyjść i siedzisz przed kompem i kretynizmy wypisujesz???
Karol
Karol 05.09.2008, 21:27
To takie typowe myślenie kosmopolityczna degrengolada, inaczej mówiąc bełkot.

Znowu sobie zadaję pytanie: czy tacy jesteśmy? Czasem słowo "wykształciuchy" nabiera dla mnie głebszego sensu. I nie chodzi wcale o to kto i gdzie studiował ale o pole percepcji zawężone do własnej codzienności.

"Bierze my plecaki i spadamy stąd chłopaki!!!" - Wystarczyło tak napisac, nieprawdaż?

O co chodzi? To proste. Czubek własnego nosa tylko i wyłącznie widzą niektorzy. Jakoś wszystkim się podoba studiowanie na studiach dziennych i w renomowanych uczelniach.

Szkoda tylko, że właśnie te osoby, które je skonczyły często wyjeżadzają za granicę "na roboty". Tymczasem ktoś koszt wykształcenia pana/pani czesto bardzo nietypowego i nikomu może niepotrzebnego poniósł. Kto? Cholera, im dlużej się na tym zastanawiam, tym jestem bardziej przekonany, że to ja byłem i jestem tym frajerem, ktory płaci za studia cwaniaczków, ktorzy zaraz po ich ukonczeniu mowią do mnie: Karolku zrobiłes swoje a teraz mamy cię w ... O cię, kurka wodna no.

Dawałem im kasę za pośrednictwam Ministra Edukacji a oni spitalają Zjednoczone Królestwo budować. A tu czytam, że inżynierów brakuje, lekarzy brakuje, informatyków brakuje i że społeczeństwo się starzeje... To kto się na moją emeryture kiedyś zloży. Tak jak ja się skladam dzisiaj dla obecnych emerytów?

Do rzeczy jednak. Skoro taki z ciebie fachura, masz taką rozległą wiedze, to co ty jeszcze w UK robisz. Kurs funta, kłaków funta nie wart. To po co tam siedzisz. W Polsce są wszelakie możliwości dla ludzi mądrych, zdolnych i ambitnych.

Teraz o mieście. A możeby tak namilsi... odrobinę patrotyzmu lokalnego?

Już kiedyś pisałem, że wiochę sobie sami tu robimy. To ludzie kształtują otoczenie, gdyby było inaczej siedzielibyśmy dalej w jaskiniach.

Znowu cholera to samo, ględzenie, biadolenie, krytykowanie i co dalej... ano zero wlasnej osobistej aktywności. ZERO!!!

Władza się nie podoba? Żaden problem - zmienimy! Ale to tylko półprawda (chociaż sam uważam, że słabo sobie radzi )!

To jest taka półprawda, którą najlepiej obrazuje papierek od loda.

Wyobraźcie sobie dwie panie na spacerze z dziećmi. Nietrudno sobie wyobrazić prawda? Spacerują i dyskują. Obie mądre niesłychanie, takie to dojrzałe Panie.

O czym mówią? że jest brudno, nasmiecone itd. Narzekają na władze i mówią że to wina np. prezydenta że jest śmietnik na ulichach. I nawet nie zauważają, że właśnie przed chwilą ich dzieci papierki po lodach na trawnik rzucają. A sprobujcie zwrocic dzieciakom uwagę... ja kiedyś to zrobiłem. ;)