Koncert Ray'a Wilsona na otwarciu Areny Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim

  • 16.12.2017, 15:36
  • Joanna Sztymelska
Koncert Ray'a Wilsona na otwarciu Areny Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim
W czwartek, 14 grudnia 2017 roku, odbyło się uroczyste otwarcie Areny Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim. Po oficjalnym otwarciu dokonanym przez Marcina Witko - Prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego przy udziale Andrzeja Dudy - Prezydenta RP, przyszedł czas na koncerty. Jako drugi, po chórze gospel Sound'n'Grace wystąpił Ray Wilson z zespołem.


Ray Wilson do legendarnego zespołu Genesis dołączył w 1996 roku. Miał wtedy 28 lat i zastąpił przed mikrofonem Phila Collinsa. Zespół Genesis w 1998 roku zakończył działalność. Ray Wilson gościnie występował również z takimi legendami rocka jak zespół Scorpions. Ugruntował swoją pozycję na muzycznym rynku i zyskał międzynarodową sławę.


 

Ray Wilson od dziesięciu lat mieszka w Polsce, w Poznaniu i koncertuje z polskimi muzykami. Jest twórcą projektu „Genesis Classic”, prezentującego wybrane kompozycje zespołu Genesis. Koncert łączy rockowe wersje kultowych utworów z elementami muzyki klasycznej.


Joanna Sztymelska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

TOMASZOWIANIN
TOMASZOWIANIN 17.12.2017, 10:25
panie prezydencie nie zapomnimy ci tego jak potraktowałeś mieszkańców tomaszowa przy otwarciu areny
Żenada made in Tomaszów!
Żenada made in Tomaszów! 16.12.2017, 20:09
Jestem totalnym pisiorem, ale sposób, w jaki przeprowadzono oficjane otwarcie Hali Lodowej jeszcze raz dowodzi, że w tym zapyziałym mieście nic nie może się udać. Gdzie indziej w Polsce, nawet w małych wioskach, potrafią bez problemu zorganizować mecz, na którym zjawia się kilkuset kibiców Widzewa i zostają wpuszczeni na stadion. U nas - wieczne ceregiele i problemy. A to zakaz wpuszczania dla kibiców innych niż Lechia klubów, a to zwyżka cen biletów o 100%, a to w kasie jeden bilet dla jednej osoby, a to obowiązkowe okazywanie dowodów osobistych, a to zakaz wnoszenia parasoli (sic!)... Teraz kolejna "popisówa" tomaszowskich notabli - zamiast zrobić wielki spęd i upchnąć chętnych w hali lodowej ile się tylko da, wymyślili bilety po PIĘĆ DYCH! W biednym Tomaszowie! Nie miałem czasu, aby móc obejrzeć koncert, ale na samo otwarcie z udziałem prezydenta Dudy chciałem wejść. Niestety, bez biletu nie można było. Efekt? Na oficjalnych uroczystościach zasiadła garstka vipowskich przydupasów, która weszła za darmo oraz pies z kulawą nogą, który bilet kupił. Ciekawe, jakie odczucia towarzyszyły Dudzie, Bańce czy Bródce, gdy widzieli niemal pustą halę? Że to kompletnie nietrafiona inwestycja? Że łyżwiarstwem nikt się nie interesuje? A czy oni w ogóle wiedzieli, że otwarcie było komercyjne? Obiektu, który wybudowano za PUBLICZNE PIENIĄDZE! Reasumując - miało być wielkie halo, a wyszło jak zwykle - po tomaszowsku. Po tomaszowsku, czyli po dziadowsku. I po pisowsku, co stwierdzam z jeszcze większym żalem. Za taką "dobrą zmianę" to ja dziękuję!
ciekawski
ciekawski 16.12.2017, 12:49
Ile biletów sprzedano na koncert ? Myślę że to był pierwszy wielki sukces nowej spółki i Pani Prezes. --
Proszę się pochwalić - czekamy.
Ola
Ola 16.12.2017, 17:13
Ciekawe czy ci na stołkach zapłacili ??? ale pewnie nie. Zrobiono sobie koncert. Dla siebie ? W tygodniu, w godzinach pracy, a co tam. Mieszkańcy wolne brać i 50 zł prosimy. Paranoja, nieładnie.

Pozostałe