Łyżwiarskie Mistrzostwa Polski przed nami

  • 13.12.2017, 11:12
  • Mariusz Strzępek
Łyżwiarskie Mistrzostwa Polski przed nami
16 grudnia rozpoczną się w Tomaszowie Mistrzostwa Polski w Wieloboju Sprinterskim w łyżwiarstwie szybkim.

Tomaszowska Arena Lodowa - najnowocześniejszy kryty obiekt łyżwiarski w tej części Europy - przeszła wszystkie niezbędne testy operacyjne i jest już w pełni gotowa. Przed nami 37. Mistrzostwa Polski w Wieloboju Sprinterskim w łyżwiarstwie szybkim. Wśród uczestników zobaczymy najlepszych polskich panczenistów, z których wielu - jak m.in. Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia Czerwonka czy Artur Waś - należy do światowej czołówki tej dyscypliny sportu.

 

Warto dodać, że zawody w Tomaszowie Mazowieckim będą dla "biało-czerwonych" ostatnią okazją do zaprezentowania się polskiej publiczności przed wylotem na XXIII Zimowe Igrzyska Olimpijskie w południowokoreańskim Pjongczang (9-25 lutego 2018 roku).

 

Bilety wstępu na mistrzostwa - w cenie od 6 zł - można nabyć poprzez www.bilety24.pl oraz w kasach Areny Lodowej w dniach 13-15 grudnia.FOTO

 

Pomóżmy chorej Zuzi

 

W trakcie Mistrzostw Polski prowadzona będzie zbiórka na rzecz 5-letniej Zuzanny Flont chorej na mózgowe porażenie dziecięce. Dziewczynka jest wcześniakiem, u którego stwierdzono wodogłowie pokrwotoczne, przepuklinę pępkową oraz niedowład spastyczny kończyn dolnych. Zuzia przeszła operację selektywnej rizotomii grzbietowej (SDR) i w chwili obecnej wymaga regularnej i kosztownej rehabilitacji. Całość zebranych funduszy przeznaczona zostanie na zakup sprzętu rehabilitacyjnego.FOTO

 

Zmiana organizacji ruchu

 

14, 16 i 17 grudnia obowiązywać będzie zmieniona organizacja ruchu drogowego. Ulica Strzelecka będzie całkowicie zamknięta na odcinku od wjazdu do sklepu Biedronka do ul. Ściegiennego zgodnie z poniższym harmonogramem:

14 grudnia 2017 r. – zamknięcie w godz. od 13.30 do 22.00

16 grudnia 2017 r. – zamknięcie w godz. od 9.00 do 15.00

17 grudnia 2017 r. – zamknięcie w godz. od 9.00 do 15.00

Parkingi zlokalizowane będą przy ul. PCK.

 

 

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe