Udane Targi Pracy

  • 08.02.2008, 18:26
  • Paweł Bogaczewicz
Udane Targi Pracy
Zakończyły się pierwsze duże targi pracy zorganizowane w tomaszowskiej „Budowlance”

Hale sportową Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących odwiedziliśmy po godzinie dwunastej, w momencie gdy była wypełniona po brzegi. Naszą uwagę zwróciły dobrze zorganizowane stanowiska tomaszowskich przedsiębiorców i szkół. Młodzież mogła zasięgnąć porady odnośnie swojej przyszłości oraz posłuchać opinii dotyczących różnych zawodów.

- Pierwszy raz jestem na takich targach. To fajny pomysł, że odbyły się w naszym mieście. Dowiedziałem się dużo interesujących rzeczy na temat kariery zawodowej, jaką mogę rozpocząć po szkole - mówi Kamil, uczeń I Liceum Ogólnokształcącego. Uważam, że targi powinny stać się tradycją - – zaznacza.

Imprezę zawodowo poprowadziła szkolna pedagog, pani Elżbieta Jakubczyk.

- To dla mnie nowość bo nigdy nie byłam konferansjerem, ale starałam  się, aby wszystko przebiegało sprawnie. Odliczyły się wszystkie tomaszowskie gimnazja, a więc można śmiało powiedzieć, że targi pracy odniosły sukces. Na pewno nie poprzestaniemy na jednym razie i w przyszłym roku postaramy się zorganizować wszystko jeszcze lepiej -– mówi pani Jakubczyk.

 


Na imprezie pojawili się przedstawiciele władz miasta i powiatu, a także niektórzy tomaszowscy radni.

- Dziękujemy im za przybycie, ubolewamy jedynie nad faktem, że ani prezydent miasta oraz żaden z jego zastępców nie pojawił się na targach –- ubolewa Jakubczyk. –Widocznie mieli ważniejsze zajęcia –- dodaje.

- Chcemy serdecznie podziękować wszystkim za udział w imprezie. W szczególności przedsiębiorcom i doradcom zawodowym, bez nich nie udałoby się tego wszystkiego zrobić –- mówi wicedyrektor Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, pani Bożena Witkowska.

W trakcie targów odbył się konkurs na najlepsze stanowisko. Wyróżniono trzy firmy reprezentujące różne dziedziny. Naszą uwagę szczególnie zwróciła ekspozycja 25 Brygady Kawalerii Powietrznej. Żołnierze przygotowali ciekawą prezentację multimedialną i mnóstwo materiałów reklamowych, które rozeszły się bardzo szybko.

Więcej zdjęć można znależć w naszej fotogalerii.

tekst: Paweł Bogaczewicz
zdjęcia: Mariusz Strzępek

 

Paweł Bogaczewicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

obywatel T.M.
obywatel T.M. 08.02.2008, 23:46
kurde nasztomaszów pierwszy o targach!!! no gratulacje! pozdro dla redakcji!:)
K@sia :)
[email protected] :) 08.02.2008, 19:13
mmm... byłam tam i było suuper :) jeżeli jeszcze raz zorganizują coś podobnego, to naprawdę wszystkim polecam :))

Pozostałe