Dzienniki na śmieci

  • 24.10.2007, 12:18
  • MariuszT
Dzienniki na śmieci
W gimnazjum w Rokicinach skradziono kilka dzienników lekcyjnych a następnie je zniszczono.

Wczoraj (23 października) o godzinie 6:25 gimnazjum w Rokicinach (powiat tomaszowski) powiadomiło Policję o kradzieży pięciu dzienników lekcyjnych klas I, II i III gimnazjum. Z otwartego pokoju nauczycielskiego, podczas sprzątania, zginęły również cztery zeszyty uwag. Skradzione dzienniki zostały znalezione w koszu na śmieci oddalonym o około 200 metrów od szkoły. Były podarte.

Policjanci z sekcji zajmującej się przestępczością nieletnich ustalili sprawców kradzieży. Okazali się nimi trzej piętnastolatkowie - uczniowie ostatniej klasy. Teraz o ich losie zdecyduje sąd rodzinny.

 

 

 

MariuszT
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

uczennica
uczennica 25.10.2007, 21:54
czyli dwie szkoły zostały +pozbawione dzienników... i w takich samych okolicznościach :|
uczennica
uczennica 25.10.2007, 21:38
No chyba, że w Rokicinach też ktoś ukradł dzienniki.
Administrator
Administrator 25.10.2007, 21:37
Wszystkie źródła podają, że zdarzenie miało miejsce w Rokicinach :/
ucznnica
ucznnica 25.10.2007, 21:35
Chciałam powiedzieć, że to nie stało się w gimnazjum w ROKICINACH tylko w NIEWIADOWIE. Wiem, bo chodzę do tej szkoły i tak się składa, że dziennik mojej klasy także zaginął... a nauczyciele mają kartkówki i sprawdziany, więc nie trzeba nic zaliczać i nawet jeśli by się nie znalazly też nie trzeba byłoby nic zaliczać od początku...
L
L 24.10.2007, 20:04
I jesli te dzienniki nie byly regularnie kserowane, a zaloze sie ze nie byly, to gratuluje organizacji w polskich szkolach.
zielu
zielu 24.10.2007, 19:29
cos im sie misterny plan nie udał :D zaliczac od nowa pewnie trzeba będzie ^^
Ciul Bez Wyobraźni