Zobacz VIDEO. Szukamy pirata drogowego. Mógł kogoś zabić

  • 10.12.2017, 12:57
Zobacz VIDEO. Szukamy pirata drogowego. Mógł kogoś zabić
Poszukujemy pirata drogowego, który wczoraj w nocy niemalże wjechał do budynku Informacji Turystycznej zlokalizowanej na Placu Kościuszki. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. Najprawdopodobniej nie był trzeźwy. Jego jazda mogła pozbawić kogość życia. Waszym zdaniem jakiej marki był ten samochód?

 

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (43)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Boguś
Boguś 1.01.2018, 11:25
Kia Venga
Boguś
Boguś 1.01.2018, 11:20
Na 100 % Renault Scenic
luk
luk 26.12.2017, 21:10
czym to bylo nagrywane ???sredniej klasy telefon lepszej jakosci nagrania robi.
spacerowicz
spacerowicz 13.12.2017, 20:42
...młody, środek nocy, cóż...gdzie byli rodzice... 22 w domu... a jak nie to pieszo...spokojnie i bezpiecznie...i taniej...szkoda bo idą święta..
tomaszowianka
tomaszowianka 13.12.2017, 21:52
Środek nocy i pieszo w mieście gdzie ,, żartownisiów nerwowych" nadmiar to trzeba samobójcą być żeby iść kiedy jest auto,każdemu może się coś zdarzyć,ważne że bez ofiar w ludziach
Kamila
Kamila 13.12.2017, 20:01
Tam jest bardzo ślisko. Mogło się to zdarzyć każdej czy każdemu z nas. Nie wiem czy jest to wina tylko tego młodego kierowcy. O tej porze roku możnabyło jechać tam 30 km na godzinę i wpaść w poślizg. Zastanówmy się raczej nad odpowiedzialnością kogoś kto zaprojektował by w tym miejscu użyć tak śliskiej kostki. Kasa wiziętam, a Bogu ducha winni ludzie będą cierpieć przez lata.
multi99
multi99 12.12.2017, 19:25
nie potrzeba żadnych szykan betownowych ... WYSTARCZY aby tzw ( sierżant ) czyli znak ze strzałkami w prawo powinien być podświetlany mrugający jak to jest na TRASIE SZYBKIEGO RUCHU czy AUTOSTRADZIE wtedy będzie go widać z daleka to naprawdę
WYSTARCZY .....
wychowanie
wychowanie 12.12.2017, 17:53
...pokłosie bezstresowego wychowywania...
tomi29
tomi29 12.12.2017, 08:38
jest tam ślisko, bardzo, zmiana nawierzchni z asfaltu na kostkę to też na pewno ma znaczenie. Młody spanikował, dlaczego od razu domysły że był nietrzeźwy? O ile pamiętam kilka razy juz głębokie ślady w tym trawniku były, nikt się w tedy nie zastanowił nad ustawieniem szykany betonowej w formie np. klombu z kwiatami. Teraz trzeba będzie naprawiać budynek. Dobrze że to takie małe auto, większe naruszyło by poważnie konstrukcję. Ale nic to, nie będziemy mięli problemów z przekraczaniem prędkości na Placu Kościuszki jak tylko ruszy nowy rozkład MZK wtedy pokonanie tego cudu architektury zajmować będzie 15 minut
snarki
snarki 12.12.2017, 11:16
Skoro był w porządku, trzeźwy to dlaczego odjechał z miejsca zdarzenia?Takim zachowaniem sam się zdyskredytował
tomi29
tomi29 12.12.2017, 20:24
tak to głupie zachowanie, ale taki młody człowiek, pewnie pierwszy raz był w takiej sytuacji nie wiedział co zrobić, auto jechało więc myślał, że tata nie zauważy albo zgoni się na stłuczkę parkingową. Przecież tak trzeźwo myśląc szkoda i tak naprawiona zostanie z OC sprawcy
snarki
snarki 13.12.2017, 18:24
No weź, Ty tak na poważnie?
klug
klug 12.12.2017, 16:45
Może się bał, że kaczystowska policja, prokuratura, sądy, media i ciemny lud zrobią z niego miazgę?!
snarki
snarki 13.12.2017, 18:24
Bez przesady
Tacy
Tacy 12.12.2017, 17:11
mają się bać.
tomaszowiak
tomaszowiak 12.12.2017, 09:31
>na Placu Kościuszki jak tylko ruszy nowy rozkład MZK wtedy < zacznie się komunikacyjny koszmar. Plac będzie wielką stacją przesiadkową, zdezorientowani mieszkańcy w poszukiwaniu odpowiedniego numeru autobusu będą latać po Placu jak po pustym sklepie. A lewoskręty w Alejach pozostaną zabronione wtedy całe tabuny emzetek będą zawracac na Rondzie Legionów aby dojechać ponownie do Placu.
Furman
Furman 11.12.2017, 22:16
Najlepiej wpuścić na Plac tylko furmanki :)
stan
stan 11.12.2017, 20:57
Podobny do mercedesa kl.A.
snarki
snarki 11.12.2017, 19:40
p.Wódzki-specjalista we wszystkich dziedzinach....(odnosnie jego komentarza na FB)
multi99
multi99 11.12.2017, 20:13
Nie jestem specjalistą , podzielam zdanie osób piszących niżej którzy też o tym samym piszą że na placu powinien być zakaz poruszania się pojazdow...
Podobno
Podobno 11.12.2017, 14:48
mamy taki nowoczesny system monitorujący miasto, dość drogi i obraz ponoć super jakości...
czytelniczka
czytelniczka 11.12.2017, 14:47
Tunel pod placem był planowany przed laty, czemu zaniechano tego pomysłu? a wybudowano bubel drogowy. Teraz to aż strach przebywać w tych budach bo nie wiadomo kiedy i co czeka, a człowiek
niespodziewanie wyląduje na tamtym świecie.
Madzia
Madzia 11.12.2017, 11:03
Zrobić zakaz wjazdu dla osobówek na Plac Kościuszki i po kłopocie. Kierowcy MZK potrafią się zachować na tym wirażu. A półmózgi niech korzystają z miejskich obwodnic. Aż strach wyjść teraz z dzieciakami na Plac w pobliżu świątecznej choinki...
Sradzia
Sradzia 11.12.2017, 14:56
No, ja bym zrobił zakaz wjazdu dla madek takich jak ty, co swojego bękarta nie potrafią upilnować.
Tymoteuszka
Tymoteuszka 11.12.2017, 10:48
Czyżby kamery na Placu to atrapy? Poco kamery skoro z tak bliskiej odległości nie umieją ocenić jakiej to marki auto, numerów rejestracyjnych nie było widać? Przybliżają i widzą w nocy, czyż nie? A może pilnujący monitoringu zdrzemnął się w tej samej chwili? i nie widział. Nóż w kieszeni się otwiera. I jak mamy być bezpieczni?
Senor EuklideZ
Senor EuklideZ 11.12.2017, 14:57
Te, tymcia, poka no mnie te kamery xD Ty kobito nie masz pojęcia o czym piszesz, zatem pozostaje zapytać - jaki jest cel bezsensownego ujadania?
Tymoteuszka
Tymoteuszka 12.12.2017, 15:35
Te, senor, naucz się pisać po Polsku, nie rozumiem Twojego pierwszego zdania. A po drugie, skoro według Ciebie ujadam, to w takim razie jestem psem. Zaraz zaraz, przecież psy nie umieją pisać, Ciemna Durnoto! Zanim coś napiszesz, 1oo razy się zastanów.
slawek
slawek 11.12.2017, 10:19
oczywiście oprócz dostaw do "DecoSmaku"???
salon kia
salon kia 11.12.2017, 08:30
kia ceed -100 %
automaniak