Kronika Policyjna

  • 23.07.2007, 09:16
  • redakcja
Kronika Policyjna
Do nietypowej kradzieży doszło w miejscowości Żelechlin gdzie sprawca z niezamkniętej stodoły skradł przetrząsarkę taśmową do siana o wartości 2,350zł. Postępowanie w tej sprawie prowadzi komisariat w Czerniewicach. Wszystkie osoby posiadające wiedzę na temat tego zdarzenia proszone są kontakt z Komisariatem w Czerniewicach, telefonu: 710 4177 lub 997.

 
18 lipca w miejscowości Spała przebywająca w Ośrodku wypoczynkowym mieszkanka Warszawy pozostawiła na stołówce torebkę wraz z dokumentami i pieniędzmi. Po około 30 minutach kobieta zorientowała się, że nie ma swojej torebki. Wraz z ochroną Ośrodka zaczęła szukać zguby. Na podstawie zapisu monitoringu ustalono iż torebka pozostawiona przez pokrzywdzoną została zabrana przez 24 letnią mieszkankę Warszawy,  uczestniczkę obozu sportowego, która pozostawioną torebkę schowała pod kurtkę. Następnie udała się do swojego pokoju. Po około godzinie młoda sportsmenka wyniosła torebkę na korytarz i ukryła pomiędzy fotelami. W torebce brakowało pieniędzy w kwocie 400zł. Początkowo 24 latka twierdziła, że nie brała torebki, dopiero po okazaniu jej nagrania z monitoringu kobieta zmieniła zdanie. Przyznała się do zarzucanego czynu, przedstawiono kobiecie zarzut przestępstwa kradzieży za co grozi odpowiedzialność karna do lat 5.

19 lipca w miejscowości Wólka Jagielczyńska mieszkaniec pow. Opoczyńskiego, lat 21, kierując samochodem Mercedes potrącił prawidłowo jadącego rowerem mieszkańca naszego powiatu, który w wyniku zdarzenia doznał  złamania żeber oraz urazu brzucha. Jak wynika z prowadzonego postępowania, kierujący samochodem zasnął za kierownicą. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Czerniewic.

Również 19 lipca w Tomaszowie Maz. na ul. Mostowej zatrzymano mieszkańca naszego miasta, lat 51, który kierował samochodem marki Polonez mając we krwi 1,2 promila alkoholu. Postępowanie w tej sprawie prowadza policjanci z Tomaszowa Maz.

 


Tego samego dnia o godzinie 7:20 w miejscowości Małecz policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu Tomaszowskiego, lat 43, który kierował rowerem mając we krwi 1,8 promila alkoholu.

Na Pl. Kościuszki sprawca, wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej, skradł pozostawiony przez kobietę na ladzie sklepowej telefon komórkowy marki Nokia. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Tomaszowa Maz.

redakcja
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe