XXIV Indywidualne Mistrzostwa Tomaszowa Maz. w Kręglach

  • 09.12.2017, 11:56
  • Mariusz Strzępek
XXIV Indywidualne Mistrzostwa Tomaszowa Maz. w Kręglach
XXIV Indywidualne Mistrzostwa Tomaszowa Maz. w Kręglach

MĘŻCZYŹNI:

 

Lp.

Imię i nazwisko

Wynik

1.

 Napierała Szymon

249

2.

 Plich Leszek

248

3.

 Głogowski Jakub

236

4.

 Dziubecki Tomasz

235

5.

 Gliszczyński Tomasz

235

6.

 Zbroszczyk Sylwester

232

7.

 Sobierski Mieczysław

231

8.

 Wojtalczyk Artur

227

9.

 Śliwiński Tadeusz

225

10.

 Grabowski Jacek

224

11.

 Zbroszczyk Arkadiusz

224

12.

 Dębowski Kaudiusz

223

13.

 Dębicki Michał

221

14.

 Wągrodzki Grzegorz

217

15.

 Lasota Jacek

212

16.

 Henig Łukasz

208

17.

 Mordaka Jarosław

206

18.

 Słowiński Maciej

204

19.

 Wiskowski Sebastian

204

20.

 Henig Rafał

201

21.

 Krężelewski Bartek

194

22.

 Kucharczyk Andrzej

188

 

KOBIETY:

Lp.

Imię i nazwisko

Wynik

1.

 Śliwińska Anna

224

2.

 Polak Bożena

221

3.

 Miarka Marta

218

4.

 Dębiec Monika

197

 

 

KLASYFIKACJA GENERALNA:

 

Lp.

Imię i nazwisko

Wynik

1.

 Napierała Szymon

 430

2.

 Śliwiński Tadeusz

 385

3.

 Dziubecki Tomasz

 385

4.

 Dębicki Michał

 370

5.

 Zbroszczyk Arkadiusz

 330

6.

 Plich Leszek

 325

7.

 Gliszczyński Tomasz

 320

8.

 Grabowski Jacek

 295

9.

 Zbroszczyk Sylwester

 290

10.

 Wojtalczyk Artur

 285

11.

 Wiskowski Sebastian

 280

12.

 Głogowski Jakub

 275

13.

 Lasota Jacek

 245

14.

 Słowiński Maciej

 245

15.

 Henig Rafał

 215

16.

 Mordaka Jarosław

 215

17.

 Wągrodzki Grzegorz

 205

18.

 Henig Łukasz

   170 

19.

 Dębowski Klaudiusz

   160 

20.

 Kucharczyk Andrzej

 145

21.

 Sobierski Mieczysław

 115

22.

 Strzelecki Zbigniew

     110   

23.

 Krężelewski Bartek

 105

24.

 Ciesielski Paweł

  50 

25.

 Wojciechowski Krzysztof

    45   

 

Lp.

Imię i nazwisko

Wynik

1.

 Miarka Marta

425

2.

 Polak Bożena

425

3.

 Śliwińska Anna

425

4.

 Dębiec Monika

260

 

 

PUCHAR „PARKIET-DOM”

Lp.

Imię i nazwisko

Wynik

1.

 Napierała Szymon

 737

2.

 Dębicki Michał

 721

3.

 Śliwiński Tadeusz

 716

4.

 Dziubecki Tomasz

 710

5.

 Plich Leszek

 694

6.

 Zbroszczyk Arkadiusz

 694

7.

 Zbroszczyk Sylwester

 679

8.

 Grabowski Jacek

 678

9.

 Gliszczyński Tomasz

 677

10.

 Polak Bożena

 675

 

PUCHAR ANDRZEJA KUCHARCZYKA

1) Dębicki Michał – 263 pkt. 

 

Następna, czwarta kolejka mistrzostw odbędzie się 14 grudnia, natomiast kolejne zawody drużynowe, czwarta kolejka, odbędą się 21 grudnia.  

Mariusz Strzępek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe