×

Wernisaż wystawy prac uczniów Liceum Plastycznego

  • 7.11.2018, 11:29
  • Joanna Sztymelska
Wernisaż wystawy prac uczniów Liceum Plastycznego
W poniedziałek, 5 listopada 2018 roku, w holu Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Mazowieckim odbył się wernisaż wystawy prac uczniów Liceum Plastycznego, które powstały z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Zaprezentowane zostały projekty plakatów, które wykonali uczniowie III i IV klasy Liceum Plastycznego w Tomaszowie Mazowieckim. Plakaty młodzież wykonała w programach graficznych i każdy mógł indywidualnie podejść do tematu i przedstawić stulecie odzyskania niepodległości tak, jak sam to czuje.


 

Prace wystawione powstały pod kierunkiem Krystyny Urbanowicz-Dudek, nauczyciela projektowania graficznego i Anny Marii Jurewicz i Anny Kunki-Kawełczyk, nauczycielek rysunku i malarstwa.
Do oglądania wystawy zachęcił Magdalena Fałek, dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 im. Stanisława Wyspiańskiego w Tomaszowie Mazowieckim. Podziękowała Mirosławowi Kuklińskiemu, Staroście Powiatu Tomaszowskiego za możliwość wystawienia wystawy właśnie w tym miejscu, gdzie każdego dnia wiele osób przebywa nie tylko tomaszowian, ale też mieszkańców dziesięciu gmin wchodzących w skład powiatu tomaszowskiego. Podziękowała także nauczycielom, pod kierunkiem których młodzież wykonała prace plastyczne.


Wystawę można oglądać w holu Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy św. Antoniego w godzinach pracy urzędu do 16 listopada 2018 roku.
 

Joanna Sztymelska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe