Zespół Szkolno Przedszkolny nr 10 doceniony w sporcie

  • 30.10.2018, 22:10
  • Szkoła Podstawowa nr 3 w Tomaszowie Maz.
Zespół Szkolno Przedszkolny nr 10 doceniony w sporcie
Dnia 10 października 2018 roku w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim odbyło się podsumowanie sportowe za rok szkolny 2017/2018. Reprezentacja uczniów naszej szkoły wraz z nauczycielami wychowania fizycznego oraz wicedyrektor Małgorzatą Okuszko uczestniczyła w tej uroczystości.

Młodzież ze wszystkich szkół zmagała się w wielu dyscyplinach takich jak: piłka ręczna, koszykówka, siatkówka, piłka nożna, pływanie, tenis stołowy, lekkoatletyka, biegi przełajowe unihokej a nawet szachy. Rywalizacja odbywała się nie tylko na poziomie miasta, ale i powiatu, województwa czy nawet całej Polski. Nasza szkoła uplasowała się na 1 miejscu w Tomaszowie Maz. Podczas spotkania zostały rozdane  nagrody ufundowane przez Prezydenta  Miasta Marcina Witko dla najlepszych szkół. Całej imprezie towarzyszył wspaniały koncert saksofonisty, który zakończył się gromkimi brawami ze strony publiczności.

 

 Za niespełna dwa tygodnie (24.10.2018 r.) od poprzedniej imprezy w Starostwie Powiatowym mieliśmy przyjemność uczestniczyć ponownie w podsumowaniu, tym razem na poziomie całego powiatu tomaszowskiego. Zebrali się tam przedstawiciele wielu szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Nasz Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 ponownie stanął na najwyższym stopniu podium pokazując, że jesteśmy niepokonalni. Sukces zawdzięczamy naszym zdolnym uczniom, którzy nigdy nie tracą wiary w swoje możliwości i zawsze pokazują innym swoją siłę, stosując oczywiście postawę gry  fair play. Dzięki wspólnym osiągnięciom wszystkich szkół, powiat tomaszowski zajął 3 miejsce w całym województwie łódzkim. Podczas uroczystości została  również wręczona nagroda dla Mirosławy Tomczyk za  wieloletnią  współpracę z Powiatowym Szkolnym Związkiem Sportowym.
 

Szkoła Podstawowa nr 3 w Tomaszowie Maz.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe